-
2024 PLOVAK IZBORNO 3,4,5 kolo
Na kanalu DTD u Bečeju održava se 3,4,5 kolo IZBORNOG TAKMIČENJA POZIV 3,4,5 kolo PRIJAVA ZA POJEDINAČNO TAKMIČENJE doc PRIJAVA ZA POJEDINAČNO TAKMIČENJE pdf SPISAK POTENCIJALNIH TAKMIČARA -
2024 PRVA SUPER FIDER LIGA
U Kajtasovu (Bela Crkva) na kanalu DTD održaće se 18 i 19 maja, 1 i 2 kolo PRVE SUPER FIDER LIGE POZIV 1 i 2 kolo PRIJAVA EKIPE sa spiskom takmičara doc PRIJAVA EKIPE sa spiskom takmičara pdf SPISAK EKIPA I TAKMIČARA -
2024 PLOVAK SRPSKE LIGE
18 i 19 maja održavaju se SRPSKE LIGE na četiri različite takmičarske vode POZIV PRIJAVA sa spiskom takmičara doc PRIJAVA sa spiskom takmičara pdf SPISAK PRIJAVLJENIH EKIPA I TAKMIČARA -
2024 MUŠICA 3,4 kolo
ДИСЦИПЛИНА МУШИЦА 3,4 коло На Реци Градац у овом тренутку, ЗБОГ ЛОШЕ ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ нема могућности одржавања 3, и 4 кола ДРЖАВНОГ такмичења, на основу извештаја Заједнице мушичарских клубова. Предлог је " да стаза буде на реци Моравици, испод Бованског језера, у истом термину који је по плану и распореду такмичења. СЕКРЕТАРИЈАТ ФОРУМА ПРИХВАТА ПРЕДЛОГ ЗАЈЕДНИЦЕ МУШИЧАРСКИХ КЛУБОВА ПОЗИВ 3,4 коло. ТАКМИЧЕЊЕ ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ У ИСТОМ ТЕРМИНУ И САТНИЦИ АЛИ НА РЕЦИ МОРАВИЦИ.испод Бованског језера -
2024 METOD FIDER DRUGA LIGA
Na jezeru Sisevac održaće se 1 i 2 kolo METOD FIDER DRUGE LIGE koja je ujedno i 1 i 2 kolo RASPUCAVANJA ZA ULAZAK u PRVU SUPER METOD FIDER LIGU POZIV PRIJAVA ZA EKIPNO TAKMIČENJE doc PRIJAVA ZA EKIPNO TAKMIČENJE pdf SPISAK PRIJAVLJENIH EKIPA I TAKMIČARA r e z u l t a t i PRVO KOLO DRUGO KOLO Zbog NEPROPISNOG UČESTVOVANJA VEĆEG BROJA TAKMIČARA od dozvoljenog a posle objavljivanja spiska na sajtu Saveza, protiv ekipe a samim tim i protiv sportske organizacije VETERNICA 1955 Leskovac pokreće se DISCIPLINSKI POSTUPAK. -
2024 PLOVAK DRŽAVNO PRVENSTVO
U Baču na kanalu DTD održava seDRŽAVNO PRVENSTVO u disciplini PLOVAK za SENIORE. Ujedno ova dva kola se računaju i kao 1 i 2 kolo IZBORNOG TAKMIČENJA POZIV PRIJAVA ZA TAKMIČENJE doc PRIJAVA ZA TAKMIČENJE pdf KONAČNI SPISAK PRIJAVLJENIH TAKMIČARA r e z u l t a t i PRVI DAN DRUGI DAN(FINALE) 1. NIKOLA MARKOVIĆ 2. PREDRAG VESLIGAJ 4. NEMANJA DAMNJANOVIĆ -
2024 FIDER SVETSKO PRVENSTVO ZA NACIJE U DISCILINI FIDER
U Meridi ( Španija ) gde učestvuje i naša reprezentacija, održava se Svetsko prvenstvo za nacije u disciplini FIDER. Reprezentacija je stigla dobro i uz stalne, zvanične vrlo korisne treninge, se sprema za završna dva dana i za takmičenje. Malo atmosfere... r e z u l t a t i 1 DAN 2 DAN FINALE -
2024 PLOVAK DUNAVSKO JADRANSKO (BALKANSKO) PRVENSTVO
U Hrvatskoj se održava DUNAVSKO JADRANSKO (BALKANSKO) TAKMIČENJE U DISCIPLINI PLOVAK. U;estvuju dve ekipe iz Srbje: JEZAVA Smederevo i RUDAR Bor. . REZULTATI PRVOG DANA EKIPNO POJEDINAČNO PO SEKTORIMA REZULTATI DRUGOG DANA ( FINALE EKIPNO POJEDINAČNO Filip Budić (Rudar Bor) je POJEDINAČNI PRVAK RAJPA (BALKANA) ČESTITAMO!!! -
2024 MUŠICA DRŽAVNO(IZBORNO) 1 i 2 kolo
Na reci Mlavi održava se 1 i 2 kolo DRŽAVNOG(IZBORNOG) PRVENSTVA u disciplini MUŠIČARENJE (FLY FISHING) POZIV 1 i 2 kolo OBRAZAC PRIJAVE dok OBRAZAC PRIJAVE pdf SPISAK UČESNIKA r e z u l t a t i 1 KOLO 2 KOLO -
2024 FIDER DRŽAVNO PRVENSTVO
Na kanalu DTD U Kajtasovu 20 i 21 aprila održava se DRŽAVNO PRVENSTVO U DISCIPLINI FIDER POZIV ZA DRŽAVNO PRVENSTVO SPISAK PRIJAVLJENIH TAKMIČARA KOJI IMAJU PRAVO UČESTVOVANJA OBRAZAC ZA PRIJAVU doc OBRAZAC ZA PRIJAVU pdf r e z u l t a t i PRVI DAN DRUGI DAN ( FINALE) 1, DARKO TODOSIJEVIĆ 2. NENAD PETRONIJEVIĆ ŠPAĆA 3. NIKOLA VASKOVIĆ -
2024 SUDIJE ZA ZVANIČNA TAKMIČENJA
Određene su sudije za zvanična takmičenja u 2024 godini. Spisak nije konačan 2024 SUDIJE PO KALENDARU TAKMIČENJA -
2024 PLOVAK REGIONALNA TAKMIČENJA
Na četiri takmičarske staze u Srbiji, održaće se REGIONALNA TAKMIČENJA U DISCIPLINI PLOVAK Ovo je rekordan broj prijavljenih takmičara na regionu, u inat onih koji hejtuju i "obožavaju" Savez -
2024 SPIN DRŽAVNO(IZBORNO) 3 i 4 kolo
Na reci Rasina u okolini sela Grčak održaće se 3 i 4 kolo državnog(izbornog) prvenstva u disciplini SPIN. -
2024 FIDER REGIONALNA TAKMIČENJA
Na tri takmičarske staze u Srbiji, održaće se REGIONALNA TAKMIČENJA U DISCIPLINI FIDER SEKRETARIJAT FORUMA DONOSI ODLUKU DA SE REGION FIDER - JUG- ISTOK ZBOG NEDOVOLJNOG BROJA PRIJAVLJENIH TAKMIČARA ODRŽI NA JEZERU ĆELIJE U JEDNOM DANU JEDNOKRUŽNO I TO U NEDELJU 07.APRILA. -
2024 INFORMACIJA O POKRENUTOJ PETICIJI ZA SMENU PREDSEDNIKA SSRS I PREPISKE SA MGP Obrenovac
INFORMACIJA O POKRENUTOJ PETICIJI ZA SMENU PREDSEDNIKA SSRS od strane MGP Obrenovac i PREPISKE SA ČLANOVIMA ORGANA MGP Obrenovac TEKST MARIJANE PANIĆ NA FB 05.03. 2024 ODGOVOR DRAGANA BOŠKOVIĆA POVODOM OBJAVE 21. 03.2024 DOPIS MARIJANE PANIĆ 22.03.2024 -
2024 FORUM 16.03.2024 ZAPISNIK
ZAPISNIK FORUM 16.03.2024. -
2024 KALENDAR SA ODREĐENIM TAKMIČARSKIM STAZAMA
2024 KALENDAR SA TAKMIČARSKIM STAZAMA -
2024 SPIN DRŽAVNO(IZBORNO) 1 i 2 kolo
Na reci Rasini, održaće se 1 i 2 kolo DRŽAVNOG (IZBORNOG) PRVENSTVA POZIV 1 2 kolo PRIJAVA RIBTAK06(doc) PRIJAVA RIBTAK06(pdf) SPISAK PRIJAVLJENIH TAKMIČARA r e z u l t a t i 1 KOLO 2 KOLO -
2024 KAMP PERSPEKTIVNIH MLADIH SPORTISTA
2024 KAMP PERSPEKTUVNIH MLADIH SPORTISTA OD 25 do 27 JULA -
2024 PRIJAVE ZA EKIPNA TAKMIČENJA
DO 15 FEBRUARA SVE SPORTSKE ORGANIZACIJE SU BILE DUŽNE DA PRIJAVE SVOJA EKIPNA TAKMIČENJA U SVIM DISCIPLINAMA( Važni datumi- rok za prijavu ekipnih takmičenja) EKIPNA TAKMIČENJA U 2024. GODINI -
2024 ODLUKE DISCIPLINSKE KOMISIJE
ODLUKE DISCIPLINSKE KOMISIJE ZA 2023 GODINU -
2024 UPRAVNI ODBOR ODLUKE
ODLUKE UPRAVNOG ODBORA 21.02.2024 -
2024 SUDIJE SA DOZVOLAMA ZA RAD
SUDIJE SA DOZVOLAMA ZA RAD -
2024 PRAVILNICI IZMENE I DOPUNE
2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK FORUMA 2023 DISCIPLINSKI PRAVILNIK 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK O REPREZENTACIJAMA 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK O VREDNOVANJU REZULTATA I FINANSIRANJU MEĐUNARODNIH TAKMIČENJA 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK SUDIJSKOG TELA SSRS 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK O STRUČNOM I TRENERSKOM RADU 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK DISCIPLINA PLOVAK 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK DISCIPLINA FIDER 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK METOD FIDER 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIK MUŠICA 2024 DOPUNE I IZMENE PRAVILNK DISCIPLINA B.BASS -
2024 TRENERI (SPORTSKI STRUČNJACI) SA DOZVOLAMA ZA RAD
SPORTSKI STRUČNJACI SA DOZVOLAMA ZA RAD -
2024 IZJAŠNAVANJE KLUBOVA ČLANOVA ZAJEDNICE MUŠIČARSKIH KLUBOVA O TERMINIMA ZA 2024. GODINU
Pošto je došlo do promene predloga za kalendar takmičenja u disciplini mušica od strane ZMK, Savez je poslao svim članovima Zajednice mušičarskih klubova dopis za izjašnjavanje na novi predlog kalendara u disciplini mušica. Izjasnili su se članovi Zajednice Mušićarskih klubova: Linjak Opovo, Nera Bela Crkva, Novi Pazar Novi Pazar, Smuđ Požarevac, Barica Inđija, Ribolovac Novi Sad, Mlava Petrovac, No 1 Valjevo Termini koji će postati sastavni deo kalendara za sve discipline su: 1, 2 kolo 20-21 april Mlava 3, 4 kolo 18-19 maj Gradac 5, 6 kolo 8-9 jun Đetinja 7, 8 kolo 28-29 septembar Lim Savez SSRS -
2024 KONKURSI VEZANI ZA SVETSKO PRVENSTVO ZA MLADE
KONKURS ZA ZVANIČNOG DOBAVLJAČA MAMCIMA ZA SVETSKO PRVENSTVO ZA MLADE KONKURS ZA IZDAVANJE POVRŠINA NA TAKMIČARSKOJ STAZI KONKURS ZA ZVANIČNE SPONZORE SVETSKOG PRVENSTVA -
2024 KONKURSI OSTALI
2024 KONKURS ZA ZVANIČNE SPONZORE ZA DOMAĆA TAKMIČENJA 2024 KONKURS ZA ZVANIČNOG DOBAVLJAČA MAMCIMA ZA DOMAĆA TAKMIČENJA -
2024 KONKURSI ZA TAKMIČARSKE STAZE ZA 2024 GODINU
2024 KONKURS ZA TAKMIČARSKE STAZE DOC PDF -
2024 FORUM SSRS održan 10.02.2024.god.
U subotu 10.02.2024.god održan REDOVNI SASTANAK FORUMA FORUM 10.02.2024.god. ZAPISNIK SA SASTANKA -
2024 KALENDAR TAKMIČENJA BEZ ODREĐENIH TAKMIČARSKIH STAZA I KONKURS ZA DOMAĆINE TAKMIČENJA
2024 KALENDAR TAKMIČENJA BEZ ODREĐENIH TAKMIČARSKIH STAZA I KONKURS ZA DOMAĆINE TAKMIČENJA u kalendar nije postavljena disciplina MUŠICA - zbog svih promenjenih termina a koje nisu blagovremene prijavljene u Savez i za koje mora da se izjasni Zajednica MK, Forum Saveza, Ministarstva disciplina CARP (ŠARAN) zbog tekućih problema sa zajednicom ŠK i neodržavanja SKUPŠTINE ZŠK u 2023 godini. 2024 KONKURS ZA DOMAĆINE TAKMIČENJA ZEMLJI DOC PDF -
2024 VAŽNI DATUMI
podsećamo Vas na VAŽNE DATUME za 2024. godinu (postoje neke pomene): Од До ВАЖНИ ДАТУМИ: 15.01 Учлањивање и продужење чланства ССРС 25.01 Уплата чланарине Савезу 05.02 УСВАЈАЊЕ КАЛЕНДАРА ТАКМИЧЕЊА 15.02. пријављивање за екипна такмичења ( Прва, Српске лиге) 10.02. 25.02. расписивање конкурса за домаћине такмичења 01.02. 01.03. званични прелазни рок 16.01. 15.02. регистрација судија и тренера 16.01. 15.03. регистрација такмичара 20.03 одређивање домаћина такмичења 01.04. одређивање главних судија и делегата Sve sportske organizacije - članice Saveza su dužne da do 15.01.2024.godine dostave Savezu na obrascu RIBORG 06 (zahtev za produženje članstva), gde se navode sve aktivnosti i sve discipline (sekcije) za 2024.godinu.Ukoliko su nove, sve sportske organizacije buduće članice podnose zahtev za prijem u Savez na obrascu RIBORG 05. ZAHTEV ZA PRODUŽENJE ČLANSTVA : RIBORG 06 pdf RIBORG 06 doc ZAHTEV ZA PRIJEM U SAVEZ : RIBORG 05 pdf RIBORG 05 doc -
2023 SKUPŠTINA REDOVNA 16.12.2023.
U Kostolcu u info centru Hale sportova održana REDOVNA SKUPŠTINA SSRS ZAPISNIK SA REDOVNE SKUPŠTINE SSRS -
2023 SASTANAK UPRAVNOG ODBORA 13.12.2023.god
ZAPISNIK SA SASTANKA UPRAVNOG ODBORA 13.12.2023.god -
2023 SASTANAK ZAJEDNICE FIDER KLUBOVA
2023 SASTANAK ZAJEDNICE FIDER KLUBOVA -
2023-2024 KONKURS ZA NEPOSREDNOG REALIZATORA SVETSKOG KLUPSKOG PRVENSTVA U DISCIPLINI FIDER 2025 godine u SRBIJI
KONKURS ZA NEPOSREDNOG REALIZATORA SVETSKOG FIDER KLUPSKOG PRVENSTVA -
2023 SASTANAK FORUMA 25.11.2023. odluke
25.11.2023, ODLUKE SA SASTANKA FORUMA ODLUKE SEKRETARIJATA FORUMA IZVEŠTAJ SA DOMAĆIH TAKMIČENJA TROŠKOVI DOMAČIH TAKMIČENJA IZVEŠTAJ SA MEDJUNARODNIH TAKMIČENJA TROŠKOVI MEDJUNARODNIH TAKMIČENJA KALENDAR FIPSed za 2024.godinu REPREZENTACIJE TROKOVI ZA 2024. godinu PREDLOZI ZA IZNOS KOTIZACIJA I ČLANARINA PROLAZNOST NA DRŽAVNA PLOVAK PROLAZNOST NA DRŽAVNA FIDER -
2023 SASTANAK ZAJEDNICE B.BAS KLUBOVA
23.11.2023. SASTANAK ZBBK -
2023 SASTANAK ZAJEDNICE SPIN KLUBOVA
23.11.2023. ZAPISNIK ZSK -
2023 SASTANAK ZAJEDNICE MUŠIČARSKIH KLUBOVA
24.11.2023.SASTANAK ZMK -
2023 SASTANAK ZAJEDNICE METOD FIDER KLUBOVA
23.11.2023. SASTANAK ZMFK -
2023 BODOVANJE I RANGIRANJE
2023 RANGIRANJE B.BASS 2023 RANGIRANJE FIDER 2023 RANGIRANJE METOD FIDER 2023 RANGIRANJE MUŠICA 2023 RANGIRANJE PLOVAK 2023 RANGIRANJE PLOVAK ŠTEK 2023 RANGIRANJE SPIN 2023 RANGIRANJE ŠARAN 2023 RANGIRANJE UKUPNO SVE DISCIPLINE -
2024 KONKURS ZA VD VRŠIOCE DUŽNOSTI SELEKTORA
KONKURS ZA VD SELEKTORA ZA 2024 GODUNU -
2023 ZAJEDNICAMA KLUBOVA U SVIM DISCIPLINAMA
SVIM ZAJEDNICAMА KLUBOVA U SVIM DISCIPLINAMA!!! OBAVEZNO U novembru mesecu održati sve redovne sastanke zajednica klubova u svim disciplinama. Termine usaglasiti sa Savezom, koji će pripremuiti svu potrebnu dokumentaciju za sastanke. SSRS -
VAŽNI DATUMI 2023/2024
VAŽNI DATUMI PODSEĆAMO VAS DA U NOVEMBRU MESECU MOŽETE DATI PRIMEDBE ZA RAD SAVEZA KAO I VAŠE PREDLOGE ZA SAVEZ, PRAVILNIKE SAVEZA, SISTEM TAKMIČENJA , KALENDAREi dr. PRIMEDBE i PREDLOGE MOGU DAVATI POJEDINCI, KLUBOVI, ZAJEDNICE KLUBOVA... Od Do VAŽNI DATUMI: 01.11. 30.11. термин за примедбе на систем такмичења, рад ССРС, Правилнике, календаре од стране појединаца, клубова PREDLOGE, PRIMEDBE MOŽETE POSLATI NA office@ribolovci.org.rs ili na adresu Ogranka Saveza u Kruševcu SAVEZ SPORTSKIH RIBOLOVACA SRBIJE, Kosovska 35 Kruševac -
2023 BLACK BASS SVETSKO PRVENSTVO - PORTUGAL
PRVI DAN FINALE -
2023 METOD FIDER LIGA 3,4 kolo
POZIV 3,4 KOLO 3 KOLO 4 KOLO(FINALE) EKIPNO: POJEDINAČNO: 1. MGP OBRENOVAC 1. MILOŠ PAVLIČEVIĆ 2. NIŠAVA NIŠ 2. ALEKSANDAR BEREC 3. MOĆNI MIKS KRAGUJEVAC 3. MILOŠ MARJANOVIĆ -
2023 PLOVAK IZBORNO 6,7,8 kolo
POZIV 6,7,8 KOLO ŠESTO KOLO SEDMO KOLO OSMO KOLO (FINALE) 1. NIKOLA MARKOVIĆ 2. DAMIR SPASIĆ 3. GORAN RADOVIĆ -
2023 PONOVLJENO UPOZORENJE: OBAVEŠTENJE SPORTSKIM STRUČNJACIMA: TRENERIMA, SUDIJAMA I OSTALIM KATEGORIJAMA)
ONOVLJENO UPOZORENJE ( OD 23.06. 2023) SVIM SPORTSКIM STRUČNJACIMA (TRENERIMA, SUDIJAMA I OSTALIM КATEGORIJAMA) POŠTOVANI SPORTSКI STRUČNJACI, Кomisija za izdavanje dozvola za rad sportskim stručnjacima, je posle pregleda kompletne dokumentacije utvrdila da veliki broj trenera i sudija nema odgovarajuće ili važeće DOZVOLE ZA RAD. Mnogi su samo položili za sportskog stručnjaka a nisu posle toga ispunili uslove za produženje DOZVOLE ZA RAD. Mnogi nisu sakupili ili prezentovali Savezu dokumentaciju o dokazu sakupljenih akreditovanih bodova već su njihovi klubovi platili godišnju članarinu (sudijsku i(ili ) trenersku. DOZVOLA ZA RAD SPORTSКIH STRUČNJAКA VAŽI TRI godine i obnavlja se posle tog perioda posle sakupljanja akreditovanih bodova. Molim Vas da proverite da li imate važeću dozvolu za rad. O tome vodite računa VI lično a ne klubovi sa kojim potpisujete ugovor o angažovanju, a posle toga vaši klubovi dolaze u problem. Povedite računa ko ima pravo raditi sa decom (prilog). SAVEZ daje rok do 01. oktobra da svi sportski stručnjaci (sudije, treneri i ostali) sakupe dokumentaciju i bodove za obnavljanje DOZVOLE ZA RAD. Ukoliko se ova dokumentacija ne prikupi, smatraće se da je sportski stručnjak odustao od izdavanja dozvole i automatski se briše iz evidencije a samim tim ne može da mu se izda licenca u narednom periodu. -
2023 PLOVAK ŠTEK OTVORENO PRVENSTVO 3,4 kolo
POZIV 3 KOLO 4 KOLO (FINALE) 1. Katarina Pavlović 2. Draan ŠPavlović 3. Vladan Mrkušić -
2023 BLACK BAS DRŽAVNA LIGA 5,6 kolo
POZIV 5 KOLO 6 KOLO (FINALE) 1. BANAT ZRENJANIN 2. BARICA INĐIJA 3. MAGIC FISH SOMBOR -
2023 FIDER MASTERSI 3, 4 kolo
POZIV 3 KOLO 4 KOLO (FINALE) 1. JAN KRAJČIK 2. ROBERT VAŠTAG 3. PREDRAG STEVIĆ -
2023 FIDER SENIORI IZBORNO 6,7, 8 kolo
POZIV 6 KOLO 7 KOLO 8 KOLO (FINALE) 1. Darko Todosijević 2. Atila Janoši 3. Nenad Petronijević -
2023 PLOVAK SUPER (PRVA) LIGA 3 i 4 kolo finale
3 KOLO 4 KOLO (FINALE) ekipno 1. MOL MOL 2. ŠUMADIJA KRAGUJEVAC 3. je ekipa JEZAVA SMEDEREVO- APABUCOV APATIN pojedinačno 1. ATILA HANAK 2. ALEKSANDAR MIHAILOVIČ 3. NIKOLA MARKOVIĆ -
2023 CARP 23-to SVETSKO PRVENSTVO - FRANCUSKA
U Francuskoj se održava 23 -to SVETSKO PRVENSTVO U ŠARANSKOM RIBOLOVU PRVO MERENJE 20.09. u 21,16 DRUGO MERENJE 21.09. u 12,12 TREĆE MERENJE 21.09 u 15,00 ČETVRTO MERENJE 21.09. 23,09 PETO MERENJE 22.09. u 11,21 FINALE 1 FINALE 2 FINALE 2 -
2023 SPIN DRŽAVNO(IZBORNO) TAKMIČENJE 5, 6 kolo
5 KOLO 6 KOLO 1. ŽELJKO GOŠIĆ 2. MIROSLAV KALIČANIN 3. MARTIN RISTIĆ -
2023 PLOVAK SRPSKA LIGA CENTAR 3 i 4 kolo
3 KOLO 4 KOLO 1. mesto SMEDEREVAC Smederevo 2. mesto PECAROŠ Aranđelovac 3. mesto DUNAVAC 2020 Kovin -
2023 BLACK BASS DRŽAVNO(IZBORNO) 3 i 4 kolo
3 KOLO 4 KOLO -
2023 PLOVAK SENIORI SVETSKO PRVENSTVO
PRVI DAN posle prvog dana SRBIJA na prvom mestu BRAVO MOMCI, PONOSNI SMO NA VAS EKIPNO FINALE INDIVIDUALNO FINALE BRAVO BRAVO PO DRUGI PUT ZA REDOM SRBIJA NA KROVU SVETA U SPORTSKOM RIBOLOVU -
2023 FIDER SUPER LIGA 3 i 4 kolo
3 KOLO 4 KOLO(FINALE) ekipno 1. PROFI FORMAX Kruševac 2. BANAT Zrenjanin 3. MOĆNI MIKS Kragujevac pojedinačno 1. ALEKSANDAR MIHAILOVIĆ 2. MILAN JOVANOV 3. STEVAN CVETIĆ -
2023 MUŠICA DRŽAVNO(IZBORNO) 7,8,9 kolo
7 KOLO 8 KOLO 9 KOLO (FINALE) 1. Luka Dimitrijević 2. Marko Lazić 3. Slobodan Ivanović -
2023 ŠARAN DUNAVSKO JADRANSKO TAKMIČENJE(BALKANSKO PRVENSTVO)
Na Dunavsko jadranskom takmičenju u disciplini ŠARAN učstvovale dve ekipe iz Srbije: Kikinda 1 i Kinkinda 2 REZULTATI 1 mesto: KIKINDA 1 SRBIJA u sastavu: Zoran Popov i Zoran Kajla ČESTITAMO!!!!!! -
2023 PLOVAK MASTERSI I VETERANI DRŽAVNO(IZBORNO) 3 i 4 kolo
MASTERSI 3 KOLO MASTERSI 4 KOLO (FINALE) VETERANI 3 KOLO VETERANI 4 KOLO (FINALE) 1. Slobodan Krstić 1. Milan Sekulić 2. Nikola Lazić 2. Milan Minić 3. Slobodan Mihailović 3. Goran Petković -
2023 PLOVAK SVETSKO PRVENSTVO ZA DAME - APATIN
REZULTATI 1 DAN REZULTATI 2 DAN i FINALE -
2023 FIDER SUPER PRVA LIGA 3,4 kolo
SUPER PRVA LIGA POZIV 3 i 4 kolo -
2023 PLOVAK MASTERSI I VETERANI DRŽAVNO(IZBORNO) 3 i 4 kolo
POZIV 3,4 kolo -
2023 MUŠICA DRŽAVNO (IZBORNO) 7,8 i 9 kolo
POZIV 7,8,9 kolo -
2023 SPIN DRŽAVNO (IZBORNO) 5,6 kolo
POZIV 5,6 kolo -
2023 PLOVAK DRŽAVNO(IZBORNO) DAME 3 i 4 kolo
3 KOLO 4 KOLO (FINALE) 1. MARIJA LUKIĆ 2. ANĐELA PETKOVIĆ 3. KATARINA PAVLOVIĆ -
2023 PLOVAK DRŽAVNO(IZBORNO) MLADI
U Apatinu 29 i 30 jula održava se DRŽAVNO (IZBORNO) PRVENSTVO u disciplini PLOVAK za kategorije KADETI(U15), JUNIORI(U20) i JUNIORI (U25) POZIV ZA 3,4 KOLO U 15 kadeti 3 kolo U 20 juniori 3 kolo U 25 juniori 3 kolo U 15 kadeti 4 kolo U 20 juniori 4 kolo U 25 juniori 4 kolo -
2023 PLOVAK SVETSKO KLUPSKO PRVENSTVO
U Poljskoj se održava Svetsko klupsko prvenstvo u disciplini PLOVAK. Našu zemlju predstavlja ŠUMADIJA iz Kragujevca 1 DAN SECTOR A 1 DAN SECTOR B 1 DAN SECTOR C 1 DAN SECTOR D 1 DAN SECTOR E 1 DAN EKIPNO 2 DAN SECTOR A 2 DAN SECTOR B 2 DAN SECTOR C 2 DAN SECTOR D 2 DAN SECTOR E 2 DAN EKIPNO FINALE EKIPNO -
2023 SAOPŠTENJE POVODOM INCIDENTA NA DJP(BALKANSKOM PRVENSTVU) U DISCIPLINI SPIN
Na Dunavsko jadranskom takmičenju (Balkansko prvenstvo), Srbiju su predstavljale 2 ekipe ZSK 1 i ZSK 2. -
2023 MUŠICA DRŽAVNO 4,5,6 kolo
U disciplni mušica 1 i 2 jula na reci Gradac održavaju se 4,5, 6 kolo r e z u l t a t i 4 KOLO 5 KOLO 6 KOLO -
2023 PLOVAK SRPSKE LIGE 3,4 kolo
1 i 2 jula održavaju se SRPSKE LIGE SEVER, JUG i ISTOK r e z u l t a t i SRPSKA LIGA SEVER (VOJVOĐANSKA LIGA) 3 kolo SRPSKA LIGA JUG 3 kolo SRPSKA LIGA ISTOK 3 kolo SRPSKA LIGA SEVER (VOJVOĐANСKA LIGA) 4 kolo 1. MOL MOL 2. SMUĐ 1955 CRVENKA 3. PODUNAVQE BAČ SRPSKA LIGA JUG 4 kolo SRPSKA LIGA ISTOK 4 kolo 1.RASINA KRUŠEVAC 1. RUDAR BOR 2.ČIGRA KRUŠEVAC 2. RIBOLOVAC ALEKSINAC 3. RIBARAC TRSTENIK 3. NIŠAVA NIŠ -
2023 SPIN DUNAVSKO JADRANSKI KUP(BALKANSKO PRVENSTVO)
U Bosni i Hercegovini, održava se DUNAVSKO JADRANSKI KUP (BALKANSKO prvenstvo). SRBIJU PREDSTAVLJAJU DVE EKIPE ZSK 1 i ZSK 2 REZULTATI EKIPNO REZULTATI POJEDINAČNO -
2023 PLOVAK SRPSKA LIGA CENTAR 3,4 kolo odlaganje
Na zahtev domaćina 3,4 kola Srpske lige centar a zbog visokog vodostaja na DUNAVCU Kostolac i zbog učešča velikog broja tehničkih lica i sudija na pripremi staze za Svetsko fier prvenstvo u Kajtasovu (Bele Crkva) iz klubova sa teritorije Regiona Centar, 3 i 4 kolo se odlažu i održaće se 16 i 17 septembra na stazi DUNAVAC Kostolac. -
2023 PLOVAK EVROPSKO PRVENSTVO
U MAĐARSKOJ na jezeru DESEDA održava se EVROPSKO PRVENSTVO gde učestvuje naša reprezentacija u sastavu: ALEKSANDAR MIHAILOVIĆ, MILAN SEKULIĆ, DAMIR SPASIĆ, VLADIMIR MURGANIĆ, NEBOJŠA ELEZOVIĆ, VLADAN MRKUŠIĆ. Selektor je ROBERT BICOK. 1 DAN КOMBINACIJA A 25, B2, C3, D11, E17 r e z u l t a t i 1 DAN EКIPNO 2 DAN EКIPNO -
2023 BLACK BASS DRŽAVNO(IZBORNO) 1,2 kolo
Na reci ŽIVA u blizini mesta VAJSKA, održava se 1, 2 kolo DRŽAVNOG (IZBORNOG) PRVENSTVA u disciplini BLACK BASS POZIV 1,2 kolo 1 KOLO 2 KOLO -
KONKURS ZA NEPOSREDNOG REALIZATORA, GRAD DOMAĆINA I TAKMIČARSKU STAZU ZA SVETSKO PRVENSTVO ZA MLADE( kadeti U15, juniori U20 i juniori U25) U SRBIJI 2024 godine
U Srbiji će se održati Svetsko prvenstvo za mlade, Savez raspisuje konkurs za neposrednog realizatora, grad domaćina i takmičesrku stazu za ovo međunarodnno takmičenje. KONKURS -
2023-2024 KONKURS ZA NEPOSREDNOG REALIZATORA SVETSKOG KLUPSKOG PRVENSTVA U DISCIPLINI FIDER 2025 godine u SRBIJI
KONKURS ZA NEPOSREDNOG REALIZATORA SVTSKOG FIDER KLUPSKOG PRVENSTVA -
2024 KONKURS ZA VD VRŠIOCE DUŽNOSTI SELEKTORA
KONKURS ZA VD SELEKTORA ZA 2024 GODUNU -
KONKURS ZA NEPOSREDNOG REALIZATORA, GRAD DOMAĆINA I TAKMIČARSKU STAZU ZA SVETSKO PRVENSTVO ZA MLADE( kadeti U15, juniori U20 i juniori U25) U SRBIJI 2024 godine
U Srbiji će se održati Svetsko prvenstvo za mlade, Savez raspisuje konkurs za neposrednog realizatora, grad domaćina i takmičesrku stazu za ovo međunarodnno takmičenje. KONKURS -
2023 DOPUNE I IZMENE PRAVILNIKA
DOPUNE PRAVILNIKA SPIN za 2023 god. DOPUNE PRAVILNIKA PLOVAK za 2023 god. DOPUNE PRAVILNIKA B.BAS za 2023. god. DOPUNE PRAVILNIKA FIDER za 2023.god. DOPUNE PRAVILNIKA METOD FIDER za 2023.god. DOPUNE PRAVILNIKA FORUM za 2023.god. -
Dozvole
jhgasjkdgfjkhgasd žasdfasdfsda asdfasdfsad -
proba 1
jjajkdfkjgasdkjf asdfasdfsdafsda asdfasd -
2024 ADAS LISTA ZABRANJENIH SUPSTANCI
Antidoping agencija Republike Srbije je objavila listu zabranjenih supstanci, koja važi od 01.01.2024 Lista-za-2024.pdf (adas.org.rs) Takođe evo linka za sažetak najznačajnijih izmena u Listi za 2024. godinu Lista-za-2024-izmene.pdf (adas.org.rs)