ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

KONKURS ZA DOMAĆINE TAKMIČENJA 2011

KONKURS ZA DOMAĆINE TAKMIČENJA U DISCIPLINAMA:

SENIORI, DAME, U14, U18, U22, VETERANI, HENDIKEPIRANA LICA, FIDER

 

Na osnovu Pravilnika takmičenja, raspisuje se konkurs za domaćine takmičenja za 2011 godinu.

Konkurs za domaćine svih takmičenja u ovim disciplinama se raspisuje 16 ( šesnaestog ) febrauara i traje do 15 marta u 12,00 sati.

Ovaj Konkurs obuhvata sva zonska i republička takmičenja u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji.

 

Sve prijave vršiti na adresu: SAVEZ (Kosovska 35 ) p.fah 152 37000 Kruševac ili na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

OSNOVNI USLOVI DA BI ORGANIZACIJA POSTALA DOMAĆIN TAKMIČENJA

  • Da je organizacija član Saveza sportskih ribolovaca Srbije
  • Da organizacija, ili pojedinci iz organizacije učestvuju na takmičenjima poslednje dve godine
  • Da je organizacija ispunila finansijske obaveze prema Savezu u prethodnom periodu tekuće godine i u kalendarskoj prošloj godini.
  • Da organizacija ima licencirane sudije (sudijski pravilnik), a obaveze prema sudijskoj organizaciji Saveza izmirene u tekućoj godini do trenutka prijave.

 

OSTALI USLOVI DA SE TAKMIČENJA MOGU ODRŽATI

Su regulisana Pravilnikom takmičenja u ovim disciplinama

Sve organizacije koje konkurišu za domaćina takmičenja dužne su da se pre konkurisanja obeveste o finansijskim sredstvima

koje Savez izdvaja za organizaciju tih takmičenja.( Nadoknade za održavanje takmičenja - Pravilnik Foruma )

                                                                                         Predsednik Foruma

                                                                                         Mlađa Nenadović

 FORUM - PREDLOG KALENDARA TAKMIČENJA 2011

 

P  O  J  E  D  I  N  A  Č  N  A

E    K    I     P    N    A

MEĐUNARODNA

TAKMIČENJA

Od

Do

 

REGIONALNA

IZBORNA

DRUGA LIGA

PRVA LIGA

REZ TERMIN

 

 

 

 

 

 

26.03

27.03

 

 

 

 

 

 

 

02.04

03.04

REZ TERMIN

 

 

 

 

 

 

09.04

10.04

 

 

 

 

 

 

 

16.04

17.04

 

ZONSKA PRVENSTVA SVIH KATEGORIJA

 

 

 

 

23.04

24.04

 

 

 

TREĆE LIGE

( SRPSKE )

 

 

30.04

01.05

REZ TERMIN

 

 

 

 

 

 

07.05

08.05

 

REGIONALNO  PRVENSTVO - SENIORI Jug –  Sever –

 

 

 

 

14.05

15.05

 

 

 

 

 

 

 

21.05

22.05

 

 

 

 

 

 

 

SVETSKO  KLUPSKO

GOLUBAC

28.05

29.05

 

 

 

 

 

 

04.06

05.06

 

 

 

 

 

 

 

11.06

12.06

 

1,2 kolo

FEEDER

 

 

 

 

18.06

19.06

 

 

 

 

 

 

EVROPSKO

PRVENSTVO

25.06

26.06

 

 

 

 

 

 

 

02.07

03.07

 

 

 

MASTER LIGA

1,2,3,  KOLO

 

 

08.07

09.07

10.07

 

 

DRUGA LIGA

1,2 KOLO

 

 

 

 

16.07

17.07

 

1,2 3 kolo

IZBORNO DAME

 

 

 

 

 

 

22.07

 

23.07

 

24.07

 

 

KAMP  3 kola

IZBORNO JUN U22

IZBORNO JUN U18

IZBORNO KAD U14

 

 

 

 

 

 

29.07

 

30.07

 

31.07

 

4,5,6, kolo

IZBORNO DAME

 

 

 

 

05.08

06.08

07.08

 

1,2,3 kolo

IZBORNO SENIORI

 

 

 

 

12.08.

13.08

14.08

 

 

 

 

 

 

19.08

 

20.08

 

21.08

 

 

 

 

 

 

RIBOLOVNA

OLIMPIJADA

27.08

28.08

 

 

 

 

 

 

03.09

04.09

 

 

DRUGA LIGA

3,4 KOLO

 

 

 

 

10.09

11.09

 

4,5,6   kolo

IZBORNO SENIORI

 

 

 

 

16.09

17.09

18.09

 

 

 

MASTER LIGA

4,5,6,  KOLO

 

 

23.09

24.09

25.09

 

3,4 kolo

FEEDER

 

 

 

 

01.10

02.10

 

 

 

 

 

 

 

08.10

09.10











 

top