ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 SPISAK TAKMIČARA . IZBORNO SENIORI

UČESNICI IZBORNOG TAKMIČENJA ZA SENIORE - 2012

 

         Na osnovu plasmana 2011 i rezultata republičkih takmičenja 2012 god. ( sever – jug ), na izborno takmičenje za seniore su se plasirali dole navedeni takmičari ( 1-36 ).

         Odlukom Foruma i Upravnog odbora Saveza, svi takmičari su dužni da uplate 5.500,00 dinara na ime kotizacije za ovo takmičenje.

         Sredstva od ovog takmičenja, se isključivo koriste za odlazak reprezentacije na Svetsko seniorsko prvenstvo.

         Uplatu izvršiti na račun Saveza: 355-1083742-51, najkasnije do 30.juna. Uz uplatu obavezno do ovog datuma ide i pisana prijava (potvrda), mejlom, faksom i(ili) poštom  za ovaj ciklus takmičenja.

1.

Radović Goran

Ibar Kraljevo

1

2.

Danilović Vladimir

Đetinja Tubertini Užice

2

3.

Vesligaj Predrag

Čigra DeBox Kruševac

3

4.

Marković Nikola

Ibar Kraljevo

4

5.

Dragićević Mirko

Čigra DeBox Kruševac

5

6.

Roksić Marko

Ribolovac Novi Sad

6

7.

Specijale Vladan

Snederevac Smederevo

7

8.

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

8

9.

Santo Arnold

Senta Maroš mix Senta

9

10.

Paunović Vladan

Smederevac Smederevo

10

11.

Palfi Žolt

Senta Maroš mix Senta

11

12.

Pavlićević Miloš

MGP Obrenovac

12

13.

Sekulić Milan

Senta Maroš mix Senta

13

14.

Milković Saša

Eko trofej Zemun

14

15.

Ajdačić Nikola

Ibar Kraljevo

15

16.

Kovačević Duško

Ribolovac Novi Sad

16

17.

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

17

18.

Zagorčić Petar

Ribolovac Novi Sad

18

19.

Marković Božidar

Ibar Kraljevo

JUG(1)

20.

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

SEVER(1)

21.

Babić Goran

Čigra DeBox Kruševac

JUG(2)

22.

Ivanić Milan

Jolly Beograd

SEVER(2)

23.

Pavlović Miodrag

P.Spasojević Trstenik

JUG(3)

24.

Dabižljević Nenad

Smederevac Smederevo

SEVER(3)

25.

Stojanović Vladimir

Mrena Paraćin

JUG(4)

26.

Pajić Nenad

Smederevac Smederevo

SEVER(4)

27.

Rajić Bojan

Šumadija Kragujevac

JUG(5)

28.

Panić Zoran

Smederevac Smederevo

SEVER(5)

29.

Mitrović Goran

Ibar Kraljevo

JUG(6)

30.

Radivoj Nemanja

Dunav Kovin

SEVER(6)

31.

Krstić Dragan

Bistro Aleksinac

JUG(7)

32.

Veselinović Miroslav

Ekotrofej Beograd

SEVER(7)

33.

Djukić Slavoljub

Rasina Kruševac

JUG(8)

34.

Mirković Radoslav

Smederevac Smederevo

SEVER(8)

35.

Elezović Nebojša

Ibar K.Mitrovica

JUG(9)

36.

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

SEVER(9)

 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top