ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 SPISKOVI ZA REPUBLIČKA SENIORSKA TAKMIČENJA
SPISAK TAKMIČARA -  REPUBLIČKO JUG

IME I PREZIME

osr – klub,  iz mesta

REGION

1

Jelić Bojan

 

direktno

2

Veljković Tatomir

 

direktno

3

Babić Goran

 

direktno

4

Đukić Slavoljub

 

direktno

5

Elezović Nebojša

 

direktno

6

Marković Božidar

Ibar Kraljevo

Jug(deo istok)

7

Stojadinović Srba

Kostreš Ćićevac

Jug(deo istok)

8

Katunac Saša

P.Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

9

Ranković Igor

P.Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

10

Vesligaj Dragan

Čigra Kruševac

Jug(deo istok)

11

Čevrljaković Aleksandar

Trstenik Trstenik

Jug(deo istok)

12

Bukovac Radosav

Rasina Kruševac

Jug(deo istok)

13

Pavlović Danijel

P. Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

14

Radojičić Zoran

Trstenik Trstenik

Jug(deo istok)

15

Stepanović Goran

P.Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

16

Jovanjev Aleksandar

P.Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

17

Milićević Nenad

Đetinja Užice

Jug(deo istok)

18

Ivezić Bratislav

Pastrmka Brus

Jug(deo istok)

19

Filipović Miloš

Đetnja Užice

Jug(deo istok)

20

Mitrović Goran

Ibar Kraljevo

Jug(deo istok)

21

Milošević Predrag

Čigra Kruševac

Jug(deo istok)

22

Kojović Miloš

Đetinja Užice

Jug(deo istok)

23

Stojanović Vladimir

 

direktno

24

Rajić Dejan

Sumadija

Jug(centar-zapad)

25

Rajić Bojan

Sumadija

Jug(centar-zapad)

26

Nikolić Stefan

Sumadija

Jug(centar-zapad)

27

Todorović Aleksandar

Sumadija

Jug(centar-zapad)

28

Damjanović Nemanja

Sumadija

Jug(centar-zapad)

29

Kostović Danijel

Sumadija

Jug(centar-zapad)

30

Cvjetičanin Goran

Plovak G. Milanovac

Jug(centar-zapad)

31

Milosavljević Mališa

Gibort Kladovo

Istok

32

Milenković Bratisav

Toplica Prokuplje

Istok

33

Krstić Ivan

Bistro Aleksinac

Istok

34

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

Istok

35

Perunović Vladan

Toplica Prokuplje

Istok

36

Krstić Dragan

Bistro Aleksinac

Istok

37

Milošević Velimir

Nišava Niš

Istok

38

Lukic Bratislav

Sumadija

Jug(centar-zapad)

39

Pavlovic Dragan

Sumadija

Jug(centar-zapad)

40

Pavlović Miodrag

P.Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

41

Perković Dragan

P.Spasojević Trstenik

Jug(deo istok)

42

Skenderi Ibiš

Trstenik Trtenik

Jug(deo istok)

 

Glavni sudija:

Marinković Radmilo – Rasina Kruševac

 

 SPISAK TAKMIČARA -  REPUBLIČKO SEVER

 

RB

IME I PREZIME

osr – klub,  iz mesta

REGION

1

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

direktno

2

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

direktno

3

Kiurski Milosav

NIS-Petrol Beograd

Beogradski

4

Ivanić Milan

Jolly Beograd

Beogradski

5

Veselinović Miroslav

Ekotrofej Beograd

Beogradski

6

Krsmanović Đorđe

MGP Obrenovac

Beogradski

7

Matić Milorad

Ekotrofej Beograd

Beogradski

8

Uzunović Zoran

Jolly Beograd

Beogradski

9

Mitrović Rafailo

Ekotrofej Beograd

Beogradski

10

Arsenijević Mihailo

Turbina Vreoci

Beogradski

11

Stjepanović Nenad

Ekotrofej Beograd

 

Beogradski

12

Vince Ivan

Jolly Beograd

Beogradski

13

Krišto Marko

Dunav-Zemun

Beogradski

14

Gavrić Zoran

Jolly Beograd

Beogradski

15

Rastovčan Zoran

Dunav-Zemun

Beogradski

16

Jekić Aleksandar

Zin Beograd

Beogradski

17

Đinđić Miloš

Ribolovac Novi Sad

direktno

18

Pavlov Ivan

Dunav Kovin

Sever

19

Lazić Miloš

Dunav Kovin

Sever

20

Dimić Vukašin

Ribolovac Novi sad

Sever

21

Stošić Dragoslav

Ribolovac Novi Sad

Sever

22

Milošević Damir

Bucov Apatin

Sever

23

Blanuša Milorad

Bucov Apatin

Sever

24

Radivoj Nemanja

Dunav Kkovin

Sever

25

Jovčić Ivica

Dunav Kovin

Sever

26

Kugli Sevan

Ribolovac Novi Sad

Sever

27

Plavšić Tihomir

Podunavlje Bač

Sever

28

Mihajlović Slobodan

Bucov Apatin

Sever

29

Đurašinović Jovan

Medžik fiš Sombor

Sever

30

Pajić Nenad

Smederevac Smederevo

Centar

31

Milunović Saša

Kolubara Valjevo

Centar

32

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

Centar

33

Koprivica Vladimir

Kolubara Valjevo

Centar

34

Tomov Srđan

Bukulja Aranđelovac

Centar

35

Dabižljević Nenad

Smederevac Smederevo

Centar

36

Milošević Zoran

Kolubara Valjevo

Centar

37

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

Centar

38

Pajić Mirko

Drina Loznica

Centar

39

Panić Zoran

Smederevac Smederevo

Centar

40

Lazić Dragoljub

Kolubara Valjevo

Centar

41

Mirković Radoslav

Smederevac Smederevo

Centar

42

Andrić Milisav

Kolubara Valjevo

Centar

 

Glavni sudija:

Strugar Radoslav - Ribolovac Novi Sad

 

Satnice:               Prijava           do  7,15

                           Izlazak na stazu   8,00

                           Takmičenje    od 10,00 do 14,00

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top