ministarstvo190

Pretraga

logo 2019 izmena

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

PROLAZNOST ZONA - ZA REGIONALNO 2011


PROLAZNOST ZONA NA REGIONALNIM TAKMIČENJIMA 2011. GODINE

E  K  I  P  N  O

POJEDINAČNO

Takmičara na Zoni

Ukupno bodova

Koeficijent

BONUS

ZAŠTITNO

SA IZBORNIH

1. 2. 3. Iz druge lige                - prvaci regiona

SA ZONSKIH

UKUPNO

Druga Liga

Master liga

Regionalno

Liga šampiona

Apa bucov Apatin

11

Blanuša Milorad

10

 

0

16

57

2.55

3

3

 

 

1

6

7

REGION   SEVER

Podunavlje Bač

17

Milošević Slavko

3

 

 

Dugajlić Zoran

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ribolovac Novi Sad

23

Palfi Žolt

6

Sekulić Milan

15

14

95

4.25

4

3

Speciale Vlada

1

 

7

8

 

Senta Maroš mix Senta

13

Paunović Vlada

2

Palfi Žolt

10

 

 

 

 

 

Kovačević Duško

8

 

 

 

 

 

Zagorčić Petar

4

 

 

Eko trofej Beograd

12

Sport komerc Maroš mix Bg

26

Panić Dragan

15

Marković Nikola

25

19

187

8.37

8

3

 

Panić Dragan

1

11

12

 

MGP Obrenovac

19

Ivanić Milan

5

Dragičević Mirko

20

 

 

 

 

Brkić Dragoljub

1

Roksić Marko

15

 

 

 

 

 

Milković Saša

11

 

 

 

 

 

Brkić Dragoljub

9

 

 

 

 

 

Panić Dragan

7

 

 

 

 

 

Stanišić Nenad

3

 

 

Šaran Petrovac

20

Smederevac Smederevo

15

Virijević Milanče

4

Panić Zoran

12

22

74

3.31

3

3

Virijević Milanče

1

Beljić Aleksandar

1

6

8

 

 

 

Virijević Milanče

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolubara Valjevo

15

Valjevo Valjevo

10

Kristić Predrag

12

 

0

11

56

2.51

3

3

Kristić Predrag

1

 

6

7

 

 

Dugošija Dejan

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

75

 

106

 

66

 

140

82

469

22.33

21

15

 

3

 

3

36

42

Šumadija Kragujevac

8

Mrena paraćin

11

Mrkušić Vladan

15

Mrkušić Vladan

2

15

56

3.37

3

3

Mrkušić Vladan

2

Mrkušić Vladan

0

6

8

REGION   JUG

 

 

Nešić Branislav

5

 

Rajič Dejan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morava Čačak

5

Đetinja Užice

21

Dogandžić Željko

6

Danilović Vladimir

14

14

75

4.51

5

3

Novitović Zoran

2

 

8

10

 

 

Zekavičić Aleksandar

2

Doganđić Željko

13

Zekavičić Aleksandar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petar Spasojević Trstenik

7

Čigra Trabucco Kruševac

30

Đorđević Bojan

12

Radović Goran

30

32

171

10.29

10

3

Veselinović Miroslav

1

 

13

14

Ibar Kosovska Mitrovica

4

Rasina Kruševac

9

Veselinović Miroslav

10

Vesligaj Predrag

18

 

 

 

Trstenik Trstenik

8

 

Đorđevič Bojan

6

 

 

 

 

 

Babić Goran

5

 

 

Pet-nik Vranje

9

Veternica Leskovac

17

Živadinović Vlada

8

 

0

42

103

6.20

6

3

Stojanović Ninoslav

1

 

9

10

Nišava Niš

10

 

Kovačević Dragoslav

4

 

 

 

Toplica Prokuplje

6

 

Stojanović Ninoslav

3

 

 

 

Ribolovačka priča Vranje

3

 

Denić Miodrag

1

 

 

 

 

52

 

96

 

66

 

88

103

405

16.875

24

12

 

6

 

0

36

42

 

127

 

202

 

132

 

228

185

874

k=1.015

 

 

NAPOMENE:

1. Takmičari sa izbornog od 19 do 27 mesta IDU DIREKTNO NA REGION - svaki u svom - NE ZAUZIMAJU MESTO SVOJOJ ZONI  - To pravo imaju i ukoliko promene klub, zonu pa i region.

2.Prva tri takmičara u generalnom plasmanu u Drugoj ligi direktno nastupaju na REGIONALNIM TAKMIČENJIMA, ne opterećujući svoje zone tim prolazima. - To pravo imaju i ukoliko promene klub, zonu pa i region.

3. Prvaci regiona Jug i Sever imaju pravo odbrane titule na svom regionu - NE  ZAUZIMAJU PROLAZ SVOJOJ ZONI  - To pravo imaju i ukoliko promene klub i zonu za koju se takmiče. Gube pravo ukoliko promene i REGION.

4. NA REGIONU JUG I  SEVER ĆE UČESTVOVATI PO 42 TAKMIČARA ( 6 SEKTORA PO 7 TAKMIČARA )

Ukoliko ovi takmičari promene REGION              - radi se nova RASPODELA

 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top