ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2011 RANGIRANJE U14 U18 U22 - PLOVAK

 

 

RANGIRANJE JUNIORA U 22 - PLOVAK - 2011.

SRBIJA

SVET

BODA

mesto

Prezime i ime

klub - mesto

Z  O  N  A

Master liga POJ

Master liga    EK

Druga liga POJ

Druga liga EK

Državno

Izborno

Zbir

Učešće

Plasman EK

Plasman POJ

Zbir

UKU PNO

1

Dugajlić Predrag

Ribolovac Novi Sad

Vojvoina Istok

18

30

48

5

5

7

17

65

2

Ilić Aleksa

Šaran Petrovac

Podunavska

16

20

36

5

5

14

24

60

3

Pajić Vladimir

Eko trofej Zemun

Beogradska

25

25

50

5

5

10

60

4

Mitrović Marko

Kolubara Valjevo

Zapad

30

16

46

0

46

5

Sekulić Igor

Ribolovac NoviSad

Vojvoina Istok

15

14

29

5

5

10

39

6

Ristić Slobodan

MGP Obrenovac

Beogradska

20

18

38

0

38

7

Dimić Vukašin

Ribolovac Novi sad

Vojvoina Istok

11

15

26

5

5

10

36

8

Nikolić Miroslav

Mrena Paraćin

Centar

13

13

26

0

26

9

Gavrić Igor

Jolly Beograd

Beogradska

14

12

26

0

26

10

Živojinović Dušan

Nišava Niš

Istok

10

11

21

0

21

11

Argakijev Nemanja

Eko trofej Zemun

Beogradska

12

9

21

0

21

12

Tošić Milan

Šaran Petrovac

Podunavska

9

10

19

0

19

13

Petković Antonije

Šumadija Kragujevac

Centar

8

8

16

0

16

 

 

 

 

 

 

 

 

201

201

402

 

 

 

71

473

 

 

 

 

 

 

 

 

RANGIRANJE JUNIORA U 18 - PLOVAK - 2011.

SRBIJA

SVET

 

mesto

Prezime i ime

klub - mesto

Z  O  N  A

Master liga POJ

Master liga   EK

Druga liga POJ

Druga liga EK

Drža vno

Izborno

Zbir

Učešće

Plasman EK

Plasman POJ

Zbir

UKU PNO

1

Nenadović Milan

Šaran Petrovac

Podunavska

18

25

43

5

30

50

85

128

2

Banjac Miloš

Еко троfеј Beograd

Beogradska

25

30

55

5

30

2

37

92

3

Mihailović Alekasandar

Bucov Apatin

Vojvodina Zapad

30

20

50

5

30

35

85

4

Dragišić Filip

Eko trofej Bgd

Beogradska

15

16

31

5

30

11

46

77

5

Dabižljević Jovan

Smederevac Smederevo

Podunavska

20

14

34

0

34

6

Томić Veljko

Dunav Kladovo

Istok

14

18

32

0

32

7

Ćorović Miloš

Veternica Leskovac

Istok

16

15

31

0

31

8

Gubić Dejan

Šaran Bečej

Vojvodina Istok

12

13

25

0

25

9

Brkić Sava

Joly Beograd

Beogradska

13

12

25

0

25

10

Panić Nemanja

Šaran Bačka Palanka

Vojvodina Zapad

8

10

18

0

18

11

Bogdanov Dušan

Dunav Kovin

Vojvodina Istok

6

11

17

0

17

12

Antonijević Mihailo

Turbina Vreoci

Zapad

11

11

0

11

13

Fulajtar Viktor

Šaran Srbobran

Vojvodina Zapad

10

10

0

10

14

Milošević Aleksandar

Bistro Aleksinac

Istok

9

9

0

9

15

Hodonicki Kristijan

Šaran Srbobran

Vojvodina Zapad

7

7

0

7

16

Doroslovački Stanoje

Šaran Srbobran

Vojvodina Zapad

5

5

0

5

 

 

 

 

 

 

 

 

219

184

403

 

 

 

203

606

 

 

 

RANGIRANJE KADETA U 14 - PLOVAK - 2011.

SRBIJA

SVET

BODA

mesto

Prezime i ime

klub - mesto

Z  O  N  A

Državno

Izborno

Zbir

Učešće

Plasman EKI

Plasmsan POJ

Zbir

UKU PNO

1

Simonović Stefan

Veternica Leskovac

ISTOK

30

25

55

5

40

18

63

118

2

Tomić Vukašin

Dunav Kladovo

ISTOK

25

30

55

5

40

 

45

100

3

Ristić Nikola

Pet-nik Vranje

ISTOK

15

20

35

5

40

10

55

90

4

Kraković Nikola

Šumadija Kragujevac

CENTAR

12

16

28

5

40

11

56

84

5

Rakić Danijel

Šaran Petrovac

PODUNAVSKA

18

18

36

5

40

 

45

81

6

Šapovalov Aleksa

Nišava Niš

ISTOK

20

13

33

 

 

0

33

7

Grujić Ivan

Takovo G.Milanovac

JUGOZAPAD

16

14

30

 

 

0

30

8

Garašanin Jovan

Šumadija Kragujevac

CENTAR

13

15

28

 

 

0

28

9

Đorđević Luka

Nišava Niš

ISTOK

7

12

19

 

 

0

19

10

Panić Aleksandar

Šaran Bač.Palanka

VOJVOINA ZAPAD

11

8

19

 

 

0

19

11

Ilić Sandra

M.Pavlović Mladenovac

PODUNAVSKA

9

9

18

 

 

0

18

12

Brkić Aleksa

Jolly Beograd

BEOGRADASKA

10

7

17

 

 

0

17

13

Ristić Petar

Pet- nik Vranje

ISTOK

6

10

16

 

 

0

16

14

Petković Anđela

Nišava Niš

ISTOK

4

11

15

 

 

0

15

15

Berak Miloš

Eko trofej BGD

BEOGRADASKA

14

14

 

 

0

14

16

Požonja Goran

Šaran Srbobran

VOJVOINA ZAPAD

8

8

 

 

0

8

17

Katić Uroš

Kolubara Valjevo

ZAPAD

2

5

7

 

 

0

7

18

Matić Nemanja

Morava Lapovo

CENTAR

5

5

 

 

0

5

19

Relja Banović

Jolly Beograd

BEOGRADASKA

3

3

 

 

0

3

20

Saša Sinđelić

Turbina Vreoci

ZAPAD

1

1

 

 

0

1

21

Prešić Lazar

Morava Lapovo

CENTAR

0

0

 

 

0

0

22

Sinđelić Stevan

Turbina Vreoci

ZAPAD

0

0

 

 

0

0

23

Ognjanović Ružica

Jolly Beograd

BEOGRADASKA

0

0

 

 

0

0

 

229

213

442

 

 

 

264

706

 

top