ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

fipsed logo

cips logo

reklama

  • RIBARKO

    RIBARKO - edukacija sportskih ribolovaca svih generacija, kroz stihove i igru edukujemo naše najmlađe kako da se ponašaju na vodi i oko nje.

  • FACEBOOK STRANICA SSRS - PRIDRUŽITE NAM SE

    Poštovani posetioci sa uzbuđenjem vas obaveštavamo da je Savez sportskih ribolovaca Srbije kreirao zvaničnu facebook stranicu putem koje se konstantno možete informisati o najnovijim informacijama vezanim za aktivnosti našeg saveza: vesti, raspored takmičenja, rezultati sa takmičenja i ostalo. Pozivamo vas da lajkujete našu stranicu i budete u toku sa svim dešavanjima vezanim za sportski slatkovodni ribolov u Srbiji.

2011 REGION JUG REZULTATI

Dnevnik pojedinačnog dvokružnog takmičenja Kategorija: SENIORI  
Red.                   br Ime i prezime Klub Rezultati I kruga Rezultati II kruga Zbir plasmana Zbir  težina Konačan   plasman
Start broj Poena Plasman Start broj Poena Plasman
1 Ajdačić Nikola Ibar Kraljevo A2 2450 1 F1 2960 1 2 5410 1
2 Đorđević Slaviša Veternica Leskovac D2 2570 1 D4 2510 1 2 5080 2
3 Đukić Slavoljub Rasina Kruševac E1 1030 1 A6 2270 1 2 3300 3
4 Jelić Bojan Čigra Kruševac B2 1200 1 E3 1810 2 3 3010 4
5 Stojanović Vladimir Mrena Paraćin F7 1090 1 B3 1060 2 3 2150 5
6 Stojanović Ninoslav Veternica Leskovac A1 2330 2 C5 1650 2 4 3980 6
7 Đorđević Dragan Čigra Kruševac E5 970 2 F5 2120 2 4 3090 7
8 Veljković Tatomir Rasina Kruševac C6 2190 1 C7 1180 4 5 3370 8
9 Mrkušić Vladan Mrena Paraćin C2 1760 4 B4 1080 1 5 2840 9
10 Stojanović Bratislav Veternica Leskovac E4 610 3 A5 2150 2 5 2760 10
11 Anđelković Slaviša Veternica Leskovac F2 480 2 B3 1400 3 5 1880 11
12 Rajić Bojan Šumadija Kragujevac B1 770 5 E7 2950 1 6 3720 12
13 Jovčić Petar Pet nik Vranje A5 1570 4 D1 1600 2 6 3170 13
14 Kocić Aleksandar Veternica Leskovac F6 270 5 C6 1730 1 6 2000 14
15 Vesligaj Dragan Čigra Kruševac C4 2110 2 A7 1480 5 7 3590 15
16 Pejčinović Zoran Šumadija Kragujevac B3 720 4 F6 2090 3 7 2810 16
17 Grbić Dušan Uvan Nova Varoš D4 1580 2 E5 570 5 7 2150 17
18 Ristić Dušan P.Spasojević Trstenik C1 1310 5 C3 1300 3 8 2610 18
19 Kostović Danijel Šumadija Kragujevac F5 280 4 D5 1390 4 8 1670 19
20 Živanović Vlada Nišava Niš D5 820 4 B6 810 4 8 1630 20
21 Ranković Igor P.Spasojević Trstenik C5 1980 3 C1 990 5.5 8.5 2970 21
22 Lukić Bratislav Šumadija Kragujevac D3 940 3 C2 990 5.5 8.5 1930 22
23 Radović Slaviša Ibar Kos.Mitrovica A6 1830 3 A2 860 6 9 2690 23
24 Stupar Nedeljko Nišava Niš A4 1330 5 E6 970 4 9 2300 24
25 Nikolić Stefan Šumadija Kragujevac E3 470 5 A1 1510 4 9 1980 25
26 Reković Duško Uvac Nova Varoš B6 750 3 B2 340 6 9 1090 26
27 Skenderi Ibiš Ibar Kos.Mitrovica E6 310 6 F3 1800 4 10 2110 27
28 Murganić Vladimir Ibar Kos.Mitrovica B7 420 6+1 A4 1590 3 10 2010 28
29 Perković Dragan P.Spasojević Trstenik C7 950 7 E1 1000 3 10 1950 29
30 Šainović Dragan Šumadija Kragujevac B1 520 5 F7 1290 5 10 1810 30
31 Milošević Predrag Čigra Kruševac F4 320 3 C4 700 7 10 1020 31
32 Todorović Aleksandar Šumadija Kragujevac B4 110 7 B7 830 3 10 940 32
33 Vukotić Safet Uvac Nova Varoš B5 1040 2+3 F4 930 6 11 1970 33
34 Popović Nebojša Ribol.priča Vranje A3 900 6 D6 1010 5 11 1910 34
35 Nešić Branislav Mrena Paraćin E7 480 4 B1 320 7 11 800 35
36 Milošević Nenad Vodovod Kraljevo C3 1020 6 D2 820 6 12 1840 36
37 Miljković Saša Bistro Aleksinac A7 590 7 B5 580 5 12 1170 37
38 Veljković Dušan Nišava Niš D6 410 6 A3 530 7 13 940 38
39 Milosavljević Vladimir Ibar Kos.Mitrovica E2 160 7 E4 510 6 13 670 39
40 Jakovljević Zoran Morava Čačak F1 140 6 E2 450 7 13 590 40
41 Trajković Saša Trnjane Trnjane F3 130 7 F2 580 7 14 710 41
42 Simović Zoran Bagremar Kragujevac nije dosao                
                       
  Vrsta takmičenja: REGION JUG          
                       
  Datum i mesto: 14/15.05.2011. Krusevac Voda:Celije   Sudija:Marinkovic Radmilo
                       
              Delegat:Dragojevic Milivoje  
                       
Pin It
top