ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

fipsed logo

cips logo

reklama

  • RIBARKO

    RIBARKO - edukacija sportskih ribolovaca svih generacija, kroz stihove i igru edukujemo naše najmlađe kako da se ponašaju na vodi i oko nje.

  • FACEBOOK STRANICA SSRS - PRIDRUŽITE NAM SE

    Poštovani posetioci sa uzbuđenjem vas obaveštavamo da je Savez sportskih ribolovaca Srbije kreirao zvaničnu facebook stranicu putem koje se konstantno možete informisati o najnovijim informacijama vezanim za aktivnosti našeg saveza: vesti, raspored takmičenja, rezultati sa takmičenja i ostalo. Pozivamo vas da lajkujete našu stranicu i budete u toku sa svim dešavanjima vezanim za sportski slatkovodni ribolov u Srbiji.

2011 REGION SEVER REZULTATI

 

Dnevnik pojedinačnog dvokružnog takmičenja Kategorija: SENIORI  
Red.                   br Ime i prezime Klub Rezultati I kruga Rezultati II kruga Zbir plasmana Zbir  težina Konačan   plasman
Start broj Poena Plasman Start broj Poena Plasman
1 Virijević Milanče Smeder.Smederevo A2 1640 1 F7 4895 1 2 6535 1
2 Santo Arnold Senta Senta F6 3175 2 C1 5960 1 3 9135 2
3 Đinđić Miloš Ribolovac Novi Sad A6 1545 2 B2 4765 1 3 6310 3
4 Specijale Vladan Smeder.Smederevo E6 1935 2 D2 3260 1 3 5195 4
5 Maksimović Radomir Smeder.Smederevo F7 3095 3 E4 3875 1 4 6970 5
6 Paunović Vladan Smeder.Smederevo E1 3075 1 B3 3135 3 4 6210 6
7 Blanuša Milorad Bucov Apatin E2 1865 3 A5 3450 1 4 5315 7
8 Ileš Jožika Smeder.Smederevo D5 1755 1 D5 2315 3 4 4070 8
9 Bicok Robert Senta Senta B6 1515 2 A8 2505 2 4 4020 9
10 Pešić Slobodan Smeder.Smederevo B7 1810 1 E3 2085 4 5 3895 10
11 Pavlićević Miloš MGP Obrenovac F8 6020 1 C4 2610 5 6 8630 11
12 Beljić Aleksandar Šaran Petrovac C6 4555 1 A6 2200 5 6 6755 12
13 Ivanić Milan JOLLY Beograd A3 1405 4 F3 3545 3 7 4950 13
14 Stefanović Đorđe JOLLY Beograd D4 1150 5 F8 3625 2 7 4775 14
15 Krstivojević Goran Valjevo Valjevo E4 1665 4 C6 3090 3 7 4755 15
16 Lazić Nikola Bucov Apatin F5 2225 4 A3 2385 3 7 4610 16
17 Radivoj Nemanja Dunav Kovin B2 835 3 C7 2905 4 7 3740 17
18 Koprivica Vladimir Valjevo Valjevo D7 1460 3 D3 1955 4 7 3415 18
19 Jekić Aleksandar ZIN Beograd D1 1070 6 B7 3905 2 8 4975 19
20 Radanović Dejan Jezava Smederevo D2 1615 2 F5 2940 6 8 4555 20
21 Dražić Nenad EKO TROFEJ Bgd F4 1630 5 E1 2920 3 8 4550 21
22 Damljanović Rade JOLLY Beograd F3 1365 6 E6 3005 2 8 4370 22
23 Milošević Zoran Lazarevac Lazarevac C1 1235 4 B1 3065 4 8 4300 23
24 Glišović Milan JOLLY Beograd B4 630 6 D7 2330 2 8 2960 24
25 Uzunović Zoran EKO TROFEJ Bgd C7 930 5 A1 2225 4 9 3155 25
26 Krsmanović Đorđe MGP Obrenovac C3 1465 2 E5 1620 7 9 3085 26
27 Đurašinović Jovan Magic fish Sombor A8 825 8 C2 3300 2 10 4125 27
28 Andrić Milisav Kolubara Valjevo B1 700 5 B6 2940 5 10 3640 28
29 Zvekić Zvonko Zrenjanin Zrenjanin C4 1410 3 C3 2045 7 10 3455 29
30 Turkalj Siniša EKO TROFEJ Bgd A7 1465 3 D4 1730 7 10 3195 30
31 Dabižljević Nenad Smederev. Smederevo A4 1235 5 D6 1835 5 10 3070 31
32 Gavrić Zoran JOLLY Beograd B5 810 4 D1 1820 6 10 2630 32
33 Rajić Dejan Sport Komerc Beograd B3 500 7 F2 3090 4 11 3590 33
34 Kugli Stevan Ribolovac novi Sad D3 1300 4 B5 560 7 11 1860 34
35 Kristić Predrag Kolubara Valjevo E7 1500 5 F4 2900 7 12 4400 35
36 Takač Gabor Ribolovac novi Sad F1 720 7 F1 3075 5 12 3795 36
37 Tapai Šandor Senta Senta E3 1305 6 A2 2140 6 12 3445 37
38 Pajić Mirko Drina Loznica C5 695 6 B4 1855 6 12 2550 38
39 Dugajlić Zoran Podunavlje Bač D6 425 7 E2 2020 5 12 2445 39
40 Milošević Damir Magic fish Sombor E5 1175 7 C5 2495 6 13 3670 40
41 Dugošija Dejan Kolubara Valjevo A1 1080 6 F6 2640 8 14 3720 41
42 Panić Dragan MGP Obrenovac C2 570 7 A4 2045 7 14 2615 42
43 Plavšić Tihomir Magic fish Sombor F2 445 8 E7 1685 6 14 2130 43
44 Mihajlović Slobodan Magic fish Sombor A5 835 7 A7 1045 8 15 1880 44
  Vrsta takmičenja: REGION SEVER          
  Datum i mesto: 14/15.05.2011. Novi Sad Voda:Kanal DTD   Sudija:Strugar Radoslav
              Delegat:Kovačević Duško  
Pin It
top