ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

fipsed logo

cips logo

reklama

  • RIBARKO

    RIBARKO - edukacija sportskih ribolovaca svih generacija, kroz stihove i igru edukujemo naše najmlađe kako da se ponašaju na vodi i oko nje.

  • FACEBOOK STRANICA SSRS - PRIDRUŽITE NAM SE

    Poštovani posetioci sa uzbuđenjem vas obaveštavamo da je Savez sportskih ribolovaca Srbije kreirao zvaničnu facebook stranicu putem koje se konstantno možete informisati o najnovijim informacijama vezanim za aktivnosti našeg saveza: vesti, raspored takmičenja, rezultati sa takmičenja i ostalo. Pozivamo vas da lajkujete našu stranicu i budete u toku sa svim dešavanjima vezanim za sportski slatkovodni ribolov u Srbiji.

2012 REZULTATI REGION BEOGRAD

 

    АСОЦИЈАЦИЈА СПОРТСКИХ РИБОЛОВАЦА БЕОГРАДА              
    РЕГИОН БЕОГРАД 28.04. И 29.04.2012. ГОДИНЕ                
            Резултати 28.04.2012.   Резултати 29.04.2012. УКУПНО      
Ред. Бр. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА     Клуб Стартни број Грама (тежина) ПОЕНА Стартни број Грама (тежина) ПОЕНА Грама Поена      
1 МИЛОСАВ КИУРСКИ   КСР НИС ПЕТРОЛ Б3 4340 1 А1 5810 1 10150 2      
2 МИЛАН ИВАНИЋ   КСР ЏОЛИ А2 4850 1 Д1 4570 1 9420 2      
3 МИЛОШ ПАВЛИЧЕВИЋ КСР МГП Д5 7300 1 Б5 6600 2 13900 3 u ligi za izbor reprezentacije
4 МИРОСЛАВ ВЕСЕЛИНОВИЋ СРК ЕКО-ТРОФЕЈ А3 4210 2 Б1 9540 1 13750 3      
5 ЂОРЂЕ КРСМАНОВИЋ КСР МГП Б5 3240 2 А6 4400 2 7640 4      
6 НЕНАД СТАНИШИЋ   КСР МГП Ц3 3660 2 Ц1 3950 2 7610 4 direktan plasman na republičko
7 МИЛОРАД МАТИЋ   СРК ЕКО-ТРОФЕЈ А5 1430 3 Ц4 5380 1 6810 4      
8 ЗОРАН УЗУНОВИЋ   КСР ЏОЛИ Д4 4560 2 Д4 3470 3 8030 5      
9 РАФАИЛО МИТРОВИЋ СРК ЕКО-ТРОФЕЈ Д1 3860 3 Д3 3870 2 7730 5      
10 МИХАЈЛО АРСЕНИЈЕВИЋ СРД ТУРБИНА Ц4 5080 1 Ц5 910 5 5990 6      
11 НЕНАД СТЈЕПАНОВИЋ СРК ЕКО-ТРОФЕЈ Ц5 3520 3 А4 3170 4 6690 7      
12 ИВАН ВИНЦЕ   КСР ЏОЛИ Д3 2820 5 Ц2 3200 3 6020 8      
13 МАРКО КРИШТО   СРД ДУНАВ ЗЕМУН Ц1 1670 5 Б3 4200 3 5870 8      
14 ЗОРАН ГАВРИЋ   КСР ЏОЛИ А4 1160 4 Б2 3770 4 4930 8      
15 ЗОРАН РАСТОВЧАН   СРД ДУНАВ ЗЕМУН Б1 1240 4 Д6 3370 4 4610 8      
16 АЛЕКСАНДАР ЈЕКИЋ   РК ЗИН Б4 1490 3 Д2 2960 5 4450 8      
17 ВЛАДИМИР ЈЕКИЋ   РК ЗИН Ц2 3050 4 Б4 3460 5 6510 9      
18 ЂОРЂЕ СТЕФАНОВИЋ КСР ЏОЛИ Д1 2200 6 А2 3200 3 5400 9      
19 МИЛАН ПАВЛИЧЕВИЋ КСР МГП Б2 370 5 Ц3 1790 4 2160 9      
20 МИЛОРАД ЧАПРИЋ   КСР ЏОЛИ Д6 3430 4 А5 1260 6 4690 10      
21 СИНИША ТУРКАЉ   СРК ЕКО-ТРОФЕЈ А6 730 5 А3 2010 5 2740 10      
22 ДРАГАН ПАНИЋ   КСР МГП А1 380 6 Д5 610 6 990 12      
                               
          Главни судија: САША МИЛКОВИЋ            
                               
Pin It
top