ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

fipsed logo

cips logo

reklama

2012 REZULTATI PRVA LIGA 1,2 KOLO

MASTER LIGA 2012 KOLO I

K:4

Sektor A

Sektor B

Sektor C

Sektor D

Sektor E

Ovo Kolo

Prethodna

Zbirno

Ekipa

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

U Gp

U Sp

Pl

U Gp

U Sp

U Gp

U Sp

Pl

Nišava

Niš

Živojinović Dušan

Veljković Dušan

Živadinović Vlada

Cuckić Saša

Stojhković Goran

8480

29.0

5.0



8480

29.0

5

A1

2330

3.0

B9

970

5.0

C8

1310

7.0

D2

1330

10.0

E4

2540

4.0

Rasina

Kruševac

Paunović Milan

Đukić Slavoljub

Veljković Tatomir

Bukovac Radoslav

Petrić Miloš

8060

39.5

11.5



8060

39.5

12

A2

3530

1.0

B5

800

7.5

C10

1300

8.0

D8

1120

12.0

E7

1310

11.0

Đetinja

Užice

Dogančić Željko

Mladenović Boban

Danilović Vladimir

Mladenović Radmilo

Zekavičić Aleksandar

8920

26.0

3.5



8920

26.0

4

A3

2140

4.0

B2

1280

3.0

C7

1540

5.0

D10

1310

11.0

E12

2650

3.0

Čigra DeBox

Kruševac

Babić Goran

Ristić Ratko

Vesligaj Predrag

Dragičevič Mirko

Nenadović Milan

12020

26.0

3.5



12020

26.0

3

A4

3490

2.0

B7

440

11.0

C11

3410

1.0

D3

2540

4.0

E5

2140

8.0

Ibar

Kraljevo

Radulović Momo

Radović Goran

Ajdačić Nikola

Marković Nikola

Markovič Božidar

8100

36.0

7.0



8100

36.0

8

A5

1840

8.5

B8

1620

2.0

C1

640

11.0

D9

1510

9.0

E2

2490

5.5

EKO Trofej, Dunav

Pajić Vladimir

Veselinović Miroslav

Milković Saša

Arkagijev Nemanja

Mitrović Rafailo

10130

23.5

2.0



10130

23.5

2

A6

1840

8.5

B1

930

6.0

C3

1320

6.0

D7

2690

2.0

E11

3350

1.0

Mrena

Paraćin

Jovanović Vladimir

Nešić Branislav

Ristić Bojan

Mrkušić Vladan

Vidanović Vladimir

8420

36.0

7.0



8420

36.0

7

A7

2060

6.0

B6

1690

1.0

C12

1240

9.0

D11

2140

8.0

E3

1290

12.0

Ribolovac

Novi Sad

Zagorčić Petar

Sekulić Igor

Kovačević Duško

Dimić Vukašin

Roksić Marko

8380

38.5

10.0



8380

38.5

10

A8

1640

10.0

B10

800

7.5

C2

540

12.0

D6

2190

7.0

E1

3210

2.0

Veternica Leskovac

Kostić Ninoslav

Anđelković Slaviša

Kocić Aleksandar

Arizanović Dragan

Đorđević Slaviša

8420

39.5

11.5



8420

39.5

11

A9

1930

7.0

B3

410

12.0

C6

1210

10.0

D1

2380

5.0

E10

2490

5.5

Senta

Maroš mix

Bicok Robert

Palfi Žolt

Dugajlić Zoran

Sekulić Milan

Beviz Žolt

11200

23.0

1.0



11200

23.0

1

A10

2070

5.0

B12

1250

4.0

C4

2680

3.0

D5

3140

1.0

E8

2060

10.0

Šumadija Kragujevac

Pavlović Dragan

Damjanović Nemanja

Kostović Danijel

Rajić Bojan

Nikolić Stefan

9000

36.0

7.0



9000

36.0

7

A11

1030

12.0

B4

560

10.0

C9

2600

4.0

D12

2610

3.0

E6

2200

7.0

Smederevac Smederevo

Panić Zoran

Dabižljević Nenad

Specijale Vladan

Paunović Vladan

Virijević Milanče

8970

37.0

9.0



8970

37.0

9

A12

1110

11.0

B11

690

9.0

C5

2770

2.0

D4

2280

6.0

E9

2120

9.0

prosek

2084

953

1713

2103

2321

1835


MASTER LIGA 2012 KOLO II

K:2

Sektor A

Sektor B

Sektor C

Sektor D

Sektor E

Ovo Kolo

Prethodna

Zbirno

Ekipa

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

Sb

Gp

Sp

U Gp

U Sp

Pl

U Gp

U Sp

U Gp

U Sp

Pl

Čigra DeBox

Kruševac

Dragičević Mirko

Vesligaj Predrag

Babić Goran

Nenadović Milan

Đorđević Dragan

9860

20.0

2.0

12020

26.0

21880

46.0

2

A1

1450

7.0

B8

1500

6.0

C4

1850

3.0

D11

2480

2.0

C5

2580

2.0

Ribolovac

Novi Sad

Roksić Marko

Kovačević Duško

Sekulić Igor

Đinđić Miloš

Dimić Vukašin

10000

25.0

3.0

8380

38.5

18380

63.5

4

A2

2900

1.0

B4

1760

4.0

C9

1760

4.0

D1

1960

5.0

C8

1620

11.0

Smederevac Smederevo

Paunović Vladan

Virijević Milanče

Specijale Vladan

Panić Zoran

Dabižljević Nenad

9550

28.0

4.0

8970

37.0

18520

65.0

6

A3

2590

2.0

B1

1440

7.0

C5

1610

5.0

D7

2130

4.0

C11

1780

10.0

Veternica Leskovac

Kocić Aleksandar

Đorđević Slaviša

Stojanović Bratislav

Kostić Ninoslav

Arizanović Dragan

9560

33.0

7.0

8420

39.5

17980

72.5

10

A4

2280

3.0

B11

1340

8.0

C8

3370

1.0

D9

760

12.0

C1

1810

9.0

Rasina

Kruševac

Đukić Slavoljub

Veljković Tatomir

Petrik Miloš

Milanović Milan

Bukovac Radoslav

6690

44.5

11.0

8060

39.5

14750

84.0

12

A5

900

9.0

B6

1330

9.5

C10

1440

8.0

D2

1120

11.0

C9

1900

7.0

Ibar

Kraljevo

Marković Božidar

Radović Goran

Ajdačić Nikola

Marković Nikola

Radulović Momo

8350

31.5

5.0

8100

36.0

16450

67.5

8

A6

1590

6.0

B2

1970

1.0

C7

1310

9.0

D10

1570

9.5

C12

1910

6.0

Eko Trofej  Dunav

Veselinović Miroslav

Mitrović Rafailo

Milković Saša

Pajić Vladimir

Arkagijev Nemanja

8190

41.0

10.0

10130

23.5

18320

64.5

5

A7

2140

5.0

B10

1040

11.0

C3

1080

10.5

D5

1570

9.5

C2

2360

5.0

Đetinja

Užice

Mladenović Boban

Dogančić Željko

Mladenović Radmilo

Danilović Vladimir

Zekavičić Aleksandar

11440

19.0

1.0

8920

26.0

20360

45.0

1

A8

1390

8.0

B5

1680

5.0

C6

2140

2.0

D12

2300

3.0

C10

3930

1.0

Senta

Maroš mix

Palfi Žolt

Sekulić Milan

Dugajlić Zoran

Beviz Žolt

Bicok Robert

8840

32.0

6.0

11200

23.0

20040

55.0

3

A9

2200

4.0

B12

1830

3.0

C11

1590

6.0

D4

1800

7.0

C3

1420

12.0

Mrena

Paraćin

Ristić Bojan

Vidanović Vladimir

Nešić Branislav

Mrkušić Vladan

Stojanović Vladimir

6190

45.5

12.0

8420

36.0

14610

81.5

11

A10

450

12.0

B3

400

12.0

C1

1080

10.5

D8

1720

8.0

C6

2540

3.0

Šumadija Kragujevac

Lukić Bratislav

Rajić Dejan

Damjanović Nemanja

Rajić Bojan

Nikolić Stefan

7770

34.0

8.0

9000

36.0

16770

70.0

9

A11

710

11.0

B7

1880

2.0

C12

1520

7.0

D6

1820

6.0

C4

1840

8.0

Nišava

Niš

Živojinović Dušan

Stanković Dragoljub

Milovanović Nemanja

Stojković Goran

Veljković Dušan

7730

36.5

9.0

8480

29.0

16210

65.5

7

A12

860

10.0

B9

1330

9.5

C2

460

12.0

D3

2580

1.0

C7

2500

4.0

prosek

1622

1458

1601

1818

2183

1736




























POSLE 2 KOLA:

1. DJETINJA Tubertini Užice         45           20360

2. ČIGRA DeBox Kruševac          46            21880

3. SENTA Maroš mix Senta          55            20040

4. RIBOLOVAC Novi Sad           63.5         18830

5. EKO TROFEJ Dunav Zemun    64.5         18320

6. SMEDEREVAC Smederevo     65            18520

7. NIŠAVA Niš                             65.5         16210

8. IBAR Kraljevo                          67.5         16450

9. ŠUMADIJA Kragujevac           70            16770

10.VETERNICA Leskovac          72.5          17980

11.MRENA Paraćin                      81.5          14610

12.RASINA Kruševac                  84             14750           

Pin It

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

sportski savez srbije logo

reklama2

top