ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

fipsed logo

cips logo

reklama

2011 DRUGA LIGA 3,4 KOLO I KONAČNI REZULTATI

DRUGA LIGA 2011 KOLO 3

K4

SEKTOR A

SEKTOR B

SEKTOR C

SEKTOR D

SEKTOR E

OVO KOLO

Prethodna

ZBIRNO

EKIPA

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

U GP

U SP

PL

U GP

U SP

U GP

U SP

PL

Nišava Niš

Dušan VeLjković

Saša Cuckić

Dragan Radunović

Dušan Živojinović

Vlada Živadinović

13560

26.0

2

23880

69.5

37440

95.5

4

A1

3090

1.0

B7

2310

4.0

C10

5050

2.0

D9

1270

11.0

E2

1840

8.0

Ibar Kraljevo

Momo Radulović

Božidar Marković

Milan Milosavljević

Nikola Ajdačić

Ljubomir Mijatović

15870

16.0

1

31220

53.0

47090

69.0

1

A2

2610

3.0

B5

2580

3.0

C8

6040

1.0

D13

2190

5.0

E11

2450

4.0

Morava Čačak

Đorđe Nedić

Miroslav Kovačević

Milan Maričić

Goran Kraković

Dragoljub Knežević

11690

34.0

8

25600

66.0

37290

100.0

6

A3

1140

10.0

B8

1560

8.0

C12

3570

6.0

D10

3280

3.0

E5

2140

7.0

Šumadija Kragujevac

Stefan Nikolić

Bojan Rajić

Dragan Šainović

Lukić Bratislav

Danijel Kostović

11080

39.0

9

34770

31.0

45850

70.0

2

A4

1750

8.0

B3

1050

11.0

C1

1960

10.0

D8

1600

9.0

E12

4720

1.0

Ibar Kosovska Mitrovica

Nebojša Elezović

Slaviša Radović

Vladimir Milosavljević

Ibiš Skenderi

Vladimir Murganić

10920

32.0

6

23760

75.0

34680

107.0

8

A5

3020

2.0

B12

1800

6.0

C6

1730

12.0

D2

2090

7.0

E9

2280

5.0

Petar Spasojević Trstenik

Igor Ranković

Dragan Perković

Miodrag Pavlović

Branko Damjanović

Dušan Ristić

8680

40.0

11

24640

68.0

33320

108.0

9

A6

1820

7.0

B1

1600

7.0

C4

1760

11.0

D11

580

13.0

E7

2920

2.0

Toplica Prokuplje

Vladan Perunović

Miodrag Denić

Bratislav Milenković

Dragoslav Kovačević

Dragan Čvorović

11340

33.0

7

18120

98.0

29460

131.0

11

A7

900

11.0

B10

2770

2.0

C11

4380

3.0

D6

2170

6.0

E1

1120

11.0

Rasina

Kruševac

Milan Milanović

Tatomir Veljković

Slavoljub Đukić

Goran Miličević

Radoslav Bukovac

12230

31.0

4

27400

56.5

39630

87.5

3

A8

2250

6.0

B2

1200

9.0

C5

4000

5.0

D1

2070

8.0

E10

2710

3.0

Gibort Kladovo

Milorad Piljević

Petar Radulović

Miroslav Urošević

Dragan Vladisavljević

Davor Maljoković

12160

32.0

5

25220

64.5

37380

96.5

5

A9

1410

9.0

B4

880

12.0

C13

4120

4.0

D12

3550

1.0

E6

2200

6.0

Valjevo Valjevo

Vladimir Koprivica

Goran Krstivojević

Dragan Sofronić

Dragan Antonić

Zoran Branković

10490

40.0

10

22750

86.0

33240

126.0

10

A10

2490

4.0

B13

2260

5.0

C9

3470

7.0

D4

1160

12.0

E3

1110

12.0

APA Bucov Apatin

Aleksandar Mihailović

Marko Drača

Milan Čopić

Marinko Klecin

Dušan Lazić

5690

54.0

12

20970

89.0

26660

143.0

13

A11

600

12.0

B6

1120

10.0

C3

920

13.0

D7

1320

10.0

E13

1730

9.0

Joly Beograd

Sava Brkić

Đorđe Stefanović

Ivančić Milan

Dragoljub Brkić

-----

7750

55.0

13

21570

85.0

29320

140.0

12

A12

580

13.0

B11

640

13.0

C7

3240

8.0

D5

3290

2.0

E4

0

14.0

Mrena Paraćin

Branislav Nešić

Vladimir Stojanović

Milan Gligorijević

Vladan Mrkušić

Zoran Fatur

12060

29.0

3

24450

71.5

36510

100.5

7

A13

2410

5.0

B9

2850

1.0

C2

2290

9.0

D3

3110

4.0

E8

1400

10.0

PROSEK

1852



1740



3272



2129



2218


2242








DRUGA LIGA 2011 KOLO 4

K3

SEKTOR A

SEKTOR B

SEKTOR C

SEKTOR D

SEKTOR E

OVO KOLO

Prethodna

ZBIRNO

EKIPA

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

U GP

U SP

PL

U GP

U SP

U GP

U SP

PL

Morava Čačak

Knežević Dragoljub

Kovačević Miroslav

Maričić Milan

Kraković Goran

Nedić Đorđe

10330

36.0

8

37290

100.0

47620

136.0

6

A1

1250

11.0

B2

2230

8.0

C9

2520

4.0

D11

1500

8.0

E5

2830

5.0

Ibar KM

Murganić Vladimir

Milosavljević Vladimir

Radović Slaviša

Skenderi Ibiš

Elezović Nebojša

11020

34.0

6

34680

107.0

45700

141.0

8

A2

2970

3.0

B4

1790

10.0

C11

2170

5.0

D9

1280

10.0

E7

2810

6.0

Nišava Niš

Živojinović Dušan

Živadinović Vlada

Radunović Dragan

Veljković Dušan

Cuckić Saša

10610

33.5

5

37440

95.5

48050

129.0

5

A3

2410

6.0

B9

2900

1.5

C1

1250

10.0

D4

1120

12.0

E12

2930

4.0

Toplica Prokuplje

Čvorović Dragan

Milenković Bratislav

Perunović Vladan

Kovačević Dragoslav

Denić Miodrag

7070

51.0

12

29460

131.0

36530

182.0

12

A4

670

13.0

B7

1370

13.0

C5

480

12.0

D13

2020

5.0

E8

2530

8.0

Petar Spasojević Trstenik

Ristić Dušan

Ranković Igor

Pavlović Miodrag

Damjanović Branko

Perković Dragan

8450

46.0

11

33320

108.0

41770

154.0

9

A5

1740

9.0

B13

2340

7.0

C10

1610

7.0

D6

1160

11.0

E4

1600

12.0

Rasina Kruševac

Milanović Milan

Bukovac Radoslav

Milićević Goran

Veljković Tatomir

Đukić Slavoljub

12190

22.0

3

39630

87.5

51820

109.5

3

A6

2480

5.0

B11

2570

4.0

C12

1460

8.0

D8

2310

2.0

E1

3370

3.0

APA Bucov Apatin

Klecin Marinko

Čopić Milan

Mihailović Aleksandar

Lazić Dušan

Drača Marko

6990

53.0

13

26660

143.0

33650

196.0

13

A7

1990

7.0

B8

1600

11.0

C2

850

11.0

D5

840

13.0

E10

1710

11.0

Šumadija Kragujevac

Lukić Bratislav

Pavlović Dragan

Rajić Bojan

Nikolić Stefan

Kostović Danijel

14420

24.0

4

45850

70.0

60270

94.0

2

A8

3680

2.0

B3

1570

12.0

C7

3170

2.0

D12

1860

6.0

E13

4140

2.0

Ibar Kraljevo

Marković Božidar

Ajdačić Nikola

Mijatović Ljubomir

Radulović Momo

Milosavljević Milan

14430

18.0

1

47090

69.0

61520

87.0

1

A9

2640

4.0

B1

2470

6.0

C3

2140

6.0

D10

2710

1.0

E11

4470

1.0

Valjevo Valjevo

Branković Zoran

Sofronić Dragan

Krstivojević Goran

Koprivica Vladimir

Antonić Dragan

10120

34.5

7

33240

126.0

43360

160.5

10

A10

1430

10.0

B6

2900

1.5

C8

2960

3.0

D1

1690

7.0

E2

1140

13.0

Gibort Kladovo

Radulović Petar

Vladisavljević Dragan

Piljević Milorad

Maljoković Davor

Urošević Miroslav

8610

44.0

10

37380

96.5

45990

140.5

7

A11

1820

8.0

B12

1860

9.0

C4

1280

9.0

D3

1390

9.0

E6

2260

9.0

Joly Beograd

Brkić Sava

Brkić Dragoljub

-----

Ivanić Milan

Stefanović Đorđe

8340

40.0

9

29320

140.0

37660

180.0

11

A12

1090

12.0

B5

2590

3.0

C13

0

14.0

D7

2090

4.0

E3

2570

7.0

Mrena Paraćin

Mrkušić Vladan

Nešić Branislav

Stojanović Vladimir

Ristić Bojan

Fatur Zoran

14580

20.0

2

36510

100.5

51090

120.5

4

A13

4180

1.0

B10

2560

5.0

C6

3820

1.0

D2

2250

3.0

E9

1770

10.0

PROSEK

2181



2212



1976



1709



2625


2141








ZA MASTER LIGU 2012 PLASIRALI SE:

1. IBAR KRALJEVO

2. ŠUMADIJA KRAGUJEVAC

3. RASINA KRUŠEVAC

4. MRENA PARAĆIN

 

DRUGA  LIGA SRBIJE 2011 - ZBIRNO POSLE 4 KOLA POJEDINAČNO

 

kolo 1

kolo2

kolo3

kolo 4

UKUPNO

RB

PREZIME I IME

EKIPA

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

SB

GP

SP

GP

SP

PL

1

Elezović Nebojša

Ibar Kosovska Mitrovica

E5

4070

1

A5

2890

3

A5

3020

2

E7

2810

6

12790

12.0 

1

2

Stojanović Vladimir

Mrena Paraćin

E8

2740

5

E12

2580

6.5

B9

2850

1

C6

3820

1

11990

13.5

2

3

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

C10

3750

2

C1

1910

7

D3

3110

4

A13

4180

1

12950

14.0

3

4

Veljković Tatomir

Rasina Kruševac

D13

4350

2

E5

3400

1

B2

1200

9

D8

2310

2

11260

14.0

4

5

Radulović Momo

Ibar Kraljevo

A6

3420

4

D11

2400

6

A2

2610

3

D10

2710

1

11140

14.0

5

6

Rajić Bojan

Šumadija Kragujevac

B1

4740

1

C13

5470

1

B3

1050

11

C7

3170

2

14430

15.0

6

7

Lukić Bratislav

Šumadija Kragujevac

E6

4030

2

E4

3380

2

D8

1600

9

A8

3680

2

12690

15.0

7

8

Ajdačić Nikola

Ibar Kraljevo

C13

5670

1

E9

2660

4

D13

2190

5

B1

2470

6

12990

16.0

8

9

Kraković Goran

Morava Čačak

B2

3130

4

A9

3440

1

D10

3280

3

D11

1500

8

11350

16.0

9

10

Brkić Dragoljub

Joly Beograd

B4

2920

6

C11

2320

5

D5

3290

2

B5

2590

3

11120

16.0

10

11

Miroslav Urošević

Gibort Kladovo

B5

3370

2

D1

3100

4

C13

4120

4

E6

2260

9

12850

19.0

11

12

Veljković Dušan

Nišava Niš

D10

3430

4

D7

3270

2

A1

3090

1

D4

1120

12

10910

19.0

12

13

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

E1

2370

7

D6

3310

1

D6

2170

6

D13

2020

5

9870

19.0

13

14

Krstivojević Goran

Valjevo Valjevo

C6

1730

11

B4

3780

1

B13

2260

5

C8

2960

3

10730

20.0

14

15

Ranković Igor

P. Spasojević Trstenik

B8

3330

3

D5

3160

3

A6

1820

7

B13

2340

7

10650

20.0

15

16

Đukić Slavoljub

Rasina Kruševac

E12

2330

8

A12

2620

5

C5

4000

5

E1

3370

3

12320

21.0

16

17

Milanović Milan

Rasina Kruševac

A5

4560

1

C8

1870

9

A8

2250

6

A6

2480

5

11160

21.0

17

18

Marković Božidar

Ibar Kraljevo

B10

1570

12

B1

2960

2

B5

2580

3

A9

2640

4

9750

21.0

18

19

Živadinović Vlada

Nišava Niš

B9

2060

10

A4

3340

2

E2

1840

8

B9

2900

1.5

10140

21.5

19

20

Murganić Vladimir

Ibar Kosovska Mitrovica

D4

3210

5

D4

2030

9

E9

2280

5

A2

2970

3

10490

22.0

20

21

Nikolić Stefan

Šumadija Kragujevac

C8

2330

4

A2

2660

4

A4

1750

8

D12

1860

6

8600

22.0

21

22

Dragan Vladisavljević

Gibort Kladovo

E11

2180

10

E3

2690

3

D12

3550

1

B12

1860

9

10280

23.0

22

23

Kostović Danijel

Šumadija Kragujevac

D12

2980

7

 

 

14.0

E12

4720

1

E13

4140

2

11840

24.0

23

24

Ivanić Milan

Joly Beograd

A11

2620

9

B8

2570

4

C7

3240

8

D7

2090

4

10520

25.0

24

25

Koprivica Vladimir

Valjevo Valjevo

B12

2140

9

E8

2600

5

A10

2490

4

D1

1690

7

8920

25.0

25

26

Ristić Dušan

Petar Spasojević Trstenik

C7

1950

8

B7

1730

7

E7

2920

2

A5

1740

9

8340

26.0

26

27

Sofronić Dragan

Valjevo Valjevo

E9

2680

6

C10

1400

12

C9

3470

7

B6

2900

1.5

10450

26.5

27

28

Nešić Branislav

Mrena Paraćin

B7

2050

11

D9

2320

7

A13

2410

5

B10

2560

5

9340

28.0

28

29

Milan Milosavljević

Ibar Kraljevo

 

 

14

 

 

14

C8

6040

1

E11

4470

1

10510

30.0

29

30

Kovačević Moroslav

Morava Čačak

E13

2800

4

D8

1700

10

B8

1560

8

B2

2230

8

8290

30.0

30

31

Živojinović Dušan

Nišava Niš

C5

1910

9

C3

2660

4

D9

1270

11

A3

2410

6

8250

30.0

31

32

Davor Maljoković

Gibort Kladovo

A8

2640

7

B9

1700

8

E6

2200

6

D3

1390

9

7930

30.0

32

33

Ristić Bojan

Mrena Paraćin

A2

3030

5

A7

2210

8

 

 

14.0

D2

2250

3

7490

30.0

33

34

Radović Goran

Ibar Kraljevo

D7

4910

1

C4

3630

2

 

 

14.0

 

 

14.0

8540

31.0

34

35

Milorad Piljević

Gibort Kladovo

D9

3700

3

C6

1800

10

A9

1410

9

C4

1280

9

8190

31.0

35

36

Perković Dragan žuti k.

Petar Spasojević Trstenik

E4

2840

6

C2

1950

6

B1

1600

7

E4

1600

12

7990

31.0

36

37

Radunović Dragan

Nišava Niš

E3

1580

13

E11

2580

6.5

C10

5050

2

C1

1250

10

10460

31.5

37

38

Maričić Milan

Morava Čačak

A9

2630

8

 

 

14.0

C12

3570

6

C9

2520

4

8720

32.0

38

39

Mihailović Aleksandar

APA Bucov Apatin

C3

2670

3

A6

2600

6

A11

600

12

C2

850

11

6720

32.0

39

40

Pavlović Dragan

Šumadija Kragujevac

A3

3800

2

D10

2680

5

 

 

14.0

B3

1570

12

8050

33.0

40

41

Milićević Goran

Rasina Kruševac

C9

2170

6.5

B13

840

11

D1

2070

8

C12

1460

8

6540

33.5

41

42

Pavlović Miodrag

Petar Spasojević Trstenik

A13

2840

6

A10

1950

10

C4

1760

11

C10

1610

7

8160

34.0

42

43

Skenderi Ibiš

Ibar Kosovska Mitrovica

B13

2180

8

B10

1620

9

D2

2090

7

D9

1280

10

7170

34.0

43

44

Denić Miodrag

Toplica Prokuplje

D6

1960

13

B11

700

12

B10

2770

2

E8

2530

8

7960

35.0

44

45

Bukovac Slavoljub

Rasina Kruševac

 

 

14

 

 

14

E10

2710

3

B11

2570

4

5280

35.0

45

46

Radović Slaviša

Ibar Kosovska Mitrovica

C11

1650

12

C7

840

13

B12

1800

6

C11

2170

5

6460

36.0

46

47

Saša Cuckić

Nišava Niš

 

 

14

 

 

14

B7

2310

4

E12

2930

4

5240

36.0

47

48

Milosavljević Vladimir

Ibar Kosovska Mitrovica

A7

3530

3

E1

1730

12

C6

1730

12

B4

1790

10

8780

37.0

48

49

Petar Radulović

Gibort Kladovo

C2

2170

6.5

A11

1870

11

B4

880

12

A11

1820

8

6740

37.5

49

50

Čopić Milan

APA Bucov Apatin

D1

3020

6

C9

1890

8

C3

920

13

B8

1600

11

7430

38.0

50

51

Ljubomir Mijatović

Ibar Kraljevo

 

 

14

 

 

14

E11

2450

4

C3

2140

6

4590

38.0

51

52

Milenković Bratislav

Toplica Prokuplje

C12

1750

10

E7

1440

13

C11

4380

3

B7

1370

13

8940

39.0

52

53

Knežević Dragoljub

Morava Čačak

C4

1460

13

E2

2440

9

E5

2140

7

A1

1250

11

7290

40.0

53

54

Branković Zoran

Valjevo Valjevo

A10

2480

10

A3

2160

9

E3

1110

12

A10

1430

10

7180

41.0

54

55

Klecin Marinko

APA Bucov Apatin

A12

2170

12

D2

1570

12

D7

1320

10

A7

1990

7

7050

41.0

55

56

Stepanić Miloš

Rasina Kruševac

B3

3000

5

D3

2260

8

 

 

14.0

 

 

14.0

5260

41.0

56

57

Šainović Dragan

Šumadija Kragujevac

 

 

14.0

B6

2700

3

C1

1960

10

 

 

14.0

4660

41.0

57

58

Lazić Dušan

APA Bucov Apatin

B6

2680

7

B12

330

13

E13

1730

9

D5

840

13

5580

42.0

58

59

Jakovljević Zoran

Morava Čačak

D11

2650

9

B5

2240

5

 

 

14.0

 

 

14.0

4890

42.0

59

60

Damljanović Branislav

Petar Spasojević Trstenik

D5

2330

11

E13

2560

8

D11

580

13

D6

1160

11

6630

43.0

60

61

Nedić Đorđe

Morava Čačak

 

 

14

 

 

14

A3

1140

10

E5

2830

5

3970

43.0

61

62

Stefanović Đorđe

Joly Beograd

E7

2080

11

A1

890

13

B11

640

13

E3

2570

7

6180

44.0

62

63

Maričić Goran

Morava Čačak

 

 

14.0

C12

3110

3

 

 

14.0

 

 

14.0

3110

45.0

63

64

Gligorijević Milan

Mrena Paraćin

D3

2630

10

 

 

14.0

C2

2290

9

 

 

14.0

4920

47.0

64

65

Glišović Milan

Joly Beograd

D8

2780

8

E6

1810

11

 

 

14

 

 

14.0

4590

47.0

65

66

Perunović Vladan

Toplica Prokuplje

B11

490

13

C5

1530

11

A7

900

11

C5

480

12

3400

47.0

66

67

Stupar Nedeljko

Nišava Niš

A1

1210

13

B2

1840

6

 

 

14

 

 

14

3050

47.0

67

68

Gavrić Igor

Joly Beograd

C1

2230

5

 

 

14.0

 

 

14.0

 

 

14.0

2230

47.0

68

69

Antonić Dragan

Valjevo Valjevo

D2

2200

12

D13

1580

11

D4

1160

12

E2

1140

13

6080

48.0

69

70

Fatur Zoran

Mrena Paraćin

 

 

14

 

 

14

E8

1400

10

E9

1770

10

3170

48.0

70

71

Mitrović Goran

Ibar Kraljevo

E2

2250

9

A8

1750

12

 

 

14.0

 

 

14.0

4000

49.0

71

72

Čvorović Dragan

Toplica Prokuplje

A4

2180

11

 

 

14.0

E1

1120

11

A4

670

13

3970

49.0

72

73

Drača Marko

APA Bucov Apatin

 

 

14

 

 

14

B6

1120

10

E10

1710

11

2830

49.0

73

74

Jović Dragan

Toplica Prokuplje

 

 

14.0

A13

2390

7

 

 

14.0

 

 

14.0

2390

49.0

74

75

Goretić Gradimir

APA Bucov Apatin

E10

1870

12

E10

2170

10

 

 

14.0

 

 

14.0

4040

50.0

75

76

Nikolić Miroslav

Mrena Paraćin

 

 

14.0

B3

1230

10

 

 

14

 

 

14.0

1230

52.0

76

77

Brkić Sava

Joly Beograd

 

 

14

 

 

14

A12

580

13

A12

1090

12

1670

53.0

77

78

Gavrić Zoran

Joly Beograd

 

 

14.0

D12

1350

13

 

 

14.0

 

 

14.0

1350

55.0

78

Pin It
top